Úspešné tipy - VIP skupina

O stránke: Ahojte, moja VIP SKUPINA obsahuje 6 dlhodobo úspešných VERIFIKOVANÝCH zdrojov: Marco Cage (Európsky basketbal), Babyshaq (Európsky basketbal 2), B.G.T.L.L. (Tenis), Gaudinho (Tenis 2), Rus Sport Project (Ruský futbal a hokej) a Eurotigra (Európsky futbal a hokej). Originálna cena týchto 6 zdrojov na 1 mesiac je viac ako 300€, u mňa však môžete mať všetkých týchto 6 zdrojov spolu len za 19.99€ na 1 mesiac, prípadne za 33.99€ na 2 mesiace (ušetríte 6€) alebo za 44.99€ rovno na 3 mesiace (ušetríte 15€) + k tomu obdržíte úplne ZDARMA nastavenie moneymanagementu (správne rozloženie vkladov) a odporúčania v LIVE stávkach na ešte vyšší zisk! Tipy vám vždy prídu ihneď, ako ich originálne zdroje odošlú, nakoľko sú preposielané automaticky softwérom. KONTAKT EMAIL: riso.landoo@gmail.com FACEBOOK: https://www.facebook.com/groups/825295301003305 TELEGRAM: @uspesnetipy FREE TIPY NÁJDETE NA TELEGRAME TU: https://t.me/joinchat/AAAAAExuWqKmmbm5xx_a-A
Cena: 19.99€ na 1 mesiac za všetkých 6 zdrojov VIP skupiny spolu (čo je ZĽAVA VIAC AKO 90% oproti originálnym cenám zdrojov)
Webstránka: link
Facebook stránka: link

Celkové štatistiky

Mesiac Výhra - Remíza - Prehra ROI Vklady Profit
2020 / 01 22 - 0 - 11 134.85 % 82 28.58
2020 / 02 24 - 2 - 15 117.85 % 113 20.17
2020 / 03 13 - 0 - 9 100.51 % 57 0.29
2020 / 06 40 - 5 - 15 121.23 % 78 16.56
2020 / 07 24 - 4 - 13 106.86 % 42 2.88
2020 / 08 61 - 7 - 22 125.05 % 110 27.56
2020 / 09 85 - 19 - 66 102.18 % 217 4.73
2020 / 10 68 - 11 - 53 108.66 % 226 19.57
2020 / 11 45 - 6 - 28 111.82 % 110 13
2020 / 12 30 - 5 - 18 109.36 % 77 7.21
2021 / 01 39 - 5 - 39 95.22 % 162 -7.75
2021 / 02 90 - 14 - 47 121.26 % 292 62.09
2021 / 03 109 - 13 - 68 114.62 % 348 50.89
2021 / 04 67 - 9 - 43 115.47 % 232 35.89
2021 / 05 50 - 11 - 35 110.08 % 168 16.94
2021 / 06 104 - 11 - 69 104.92 % 271 13.34
Celkovo / Priemer 871 - 122 - 551 112.07 % 2585 311.95

Podané tipy

ID Pridané o Tiket Stávka Profit
2001051041 05.01.2020 11:41
05.01.2020 Tortona - NPC Rieti Tortona -5 handicap 2,00
2 +2,00
2001051633 05.01.2020 17:33
05.01.2020 Capo d'Orlando - Trapani Capo d'Orlando -4.5 1,76
2 -2,00
2001061332 06.01.2020 14:32
06.01.2020 Tsmoki Minsk - Zenit Petersburg Zenit Petersburg -6 handicap 1,69
2 +1,38
2001061636 06.01.2020 17:36
06.01.2020 Cibona - Dubrava Cibona 4:0 na štvrtiny 1,74
4 +2,96
2001071013 07.01.2020 11:13
07.01.2020 Gorica - Šibeník Gorica -9.5 handicap 1,83
3 +2,49
2001071014 07.01.2020 11:14
07.01.2020 Skrljevo - Split Skrljevo +10.5 handicap 1,97
3 -3,00
2001081007 08.01.2020 11:07
08.01.2020 Zabok - Alkar Zabok -9.5 handicap 1,83
4 +3,32
2001081008 08.01.2020 11:08
08.01.2020 Zabok - Alkar Počet bodov menej ako 1,90
2 +1,80
2001081009 08.01.2020 11:09
08.01.2020 Svendborg - Kodaň Svendborg -23.5 handicap 2,00
2 +2,00
2001091138 09.01.2020 12:38
09.01.2020 Jekaterinburg - Vladivostok Jekaterinburg -1.0 handicap 1,60
2 +1,20
2001111001 11.01.2020 11:01
11.01.2020 Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk 2 SBR 1,85
2 +1,70
2001111134 11.01.2020 12:34
11.01.2020 Mornar Bar - Primorska Mornar Bar -10.5 handicap 1,88
4 +3,52
2001111424 11.01.2020 15:24
11.01.2020 Leeuwarden - Den Helder 1 vrátane predĺženia 1,95
2 +1,90
2001121009 12.01.2020 11:09
12.01.2020 Ufa - Dinamo Riga Ufa -1.0 handicap 1,50
12.01.2020 Din. Minsk - Spartak Moskva 2 SBR 1,43
2 +2,29
2001121334 12.01.2020 14:34
12.01.2020 Basket Torino - Tortona Basket Torino -7.5 handicap 1,85
2 -2,00
2001140856 14.01.2020 09:56
14.01.2020 Amur Khabarovsk - Bars Kazan Bars Kazan -1.0 handicap 1,78
2 -2,00
2001150911 15.01.2020 10:11
15.01.2020 Amager - Vaerlose Vaerlose -11 handicap 1,91
2 +1,82
2001151022 15.01.2020 11:22
15.01.2020 Osijek - Cibona Osijek +10.5 handicap 1,96
2 -2,00
2001161314 16.01.2020 14:14
16.01.2020 Naestved - Horsens Horsens -7.5 handicap 1,90
2 +1,80
2001181154 18.01.2020 12:54
18.01.2020 Skrljevo - Šibeník Šibeník -9.5 handicap 1,78
2 -2,00
2001181352 18.01.2020 14:52
18.01.2020 Leeuwarden - BAL Weert Leeuwarden -2.5 handicap 1,91
2 +1,82
2001191044 19.01.2020 11:44
19.01.2020 Basket Napoli - Trapani 1 vrátane predĺženia 1,85
2 +1,70
2001210948 21.01.2020 10:48
21.01.2020 Budafoki - FK Indjija FK Indjija +0.25 handicap 2,04
2 -2,00
2001211133 21.01.2020 12:33
21.01.2020 Dragovoljac - Vinogradar Over +2.75 1,83
4 +3,32
2001211337 21.01.2020 14:37
21.01.2020 Nancy - Boulazac 2 víťaz do rozhodnutia 2,20
2 +2,40
2001211603 21.01.2020 17:03
21.01.2020 Kustosija - Maksimir Over +2.50 1,90
4 +3,60
2001221118 22.01.2020 12:18
23.01.2020 Zenit - Olympiacos 2 SBR 1,88
2 -2,00
2001221303 22.01.2020 14:03
22.01.2020 Dubrava - Dugo Selo Dubrava -1.0 handicap 1,92
4 +3,68
2001241114 24.01.2020 12:14
24.01.2020 Lille - St. Chamond Lille -3.5 handicap 1,90
2 -2,00
2001251611 25.01.2020 17:11
25.01.2020 Rotterdam - Leeuwarden Leeuwarden +12.5 handicap 1,85
2 -2,00
2001261429 26.01.2020 15:29
26.01.2020 Šibeník - Cibona Cibona -7.5 handicap 1,78
4 +3,12
2001281117 28.01.2020 12:17
28.01.2020 Mornar Bar - Nymburk Nymburk -7 handicap 1,88
2 +1,76
2001291707 29.01.2020 18:07
29.01.2020 San Severo - Roseto San Severo -8.5 handicap 1,84
2 -2,00
2002011102 01.02.2020 12:02
01.02.2020 Krka - Cibona Cibona v stávke bez remízy 1,75
4 +3,00
2002011125 01.02.2020 12:25
01.02.2020 NK Nafta - Varteks 1X 1,80
4 +3,20
2002011126 01.02.2020 12:26
01.02.2020 NK Trnje - Zdralovi NK Trnje +0.75 handicap 1,80
4 +3,20
2002011232 01.02.2020 13:32
01.02.2020 Slaven Belupo - D. Zagreb D. Zagreb -1.25 handicap 1,77
4 +3,08
2002011801 01.02.2020 19:01
01.02.2020 Rusko - Chorvátsko 1 2,30
2 +2,60
2002020947 02.02.2020 10:47
02.02.2020 Zenit - Kalev/Cramo Kalev/Cramo +14 handicap 1,70
2 +1,40
2002021202 02.02.2020 13:02
02.02.2020 Skrljevo - Sonik Puntamika Skrljevo -6.5 handicap 1,83
2 +1,66
2002021543 02.02.2020 16:43
02.02.2020 Gorica - Osijek 2 bez remízy 1,73
4 0,00
2002040941 04.02.2020 10:41
04.02.2020 Zenit - Fenerbahce Fenerbahce -7 handicap 1,66
2 -2,00
2002040942 04.02.2020 10:42
04.02.2020 Unics Kazan - Rytas Rytas +10 handicap 1,62
2 -2,00
2002041242 04.02.2020 13:42
04.02.2020 Baerum - Asker Asker +12.5 handicap 1,89
2 +1,78
2002050720 05.02.2020 08:20
05.02.2020 Rijeka - Din. Zahreb Din. Zahreb -0.75 handicap 1,83
4 -4,00
2002051638 05.02.2020 17:38
05.02.2020 Kormend - Zwolle Kormend -9.5 handicap 1,87
2 -2,00
2002071339 07.02.2020 14:39
07.02.2020 Lulea - Umea Lulea -19.5 handicap 1,89
2 +1,78
2002080936 08.02.2020 10:36
08.02.2020 Nidaros Jets - Gimle Gimle -19.5 handicap 1,85
2 -2,00
2002081047 08.02.2020 11:47
08.02.2020 Hajduk Split - Lok. Zagreb Over +2.5 1,91
4 -4,00
2002081207 08.02.2020 13:07
08.02.2020 Osijek - Zapresic Osijek -1.5 handicap 1,70
4 -4,00
2002081808 08.02.2020 19:08
08.02.2020 Den Bosch - BAL Weert Den Bosch -25 handicap 1,85
2 -2,00
2002091137 09.02.2020 12:37
09.02.2020 Zenit - CSKA 1 2,17
2 +2,34
2002111034 11.02.2020 11:34
11.02.2020 Souffelweyersheim - Vichy Vichy +4.5 handicap 1,89
2 +1,78
2002111347 11.02.2020 14:47
11.02.2020 Denain - Gries Oberhoffen Denain -4.5 handicap 1,83
2 -2,00
2002121010 12.02.2020 11:10
12.02.2020 Grbalj - Metalac Under -3.0 1,73
4 +2,92
2002121052 12.02.2020 11:52
12.02.2020 Solent - Bristol 1 2,25
2 +2,50
2002121053 12.02.2020 11:53
12.02.2020 Cibona - Šibenik Šibenik +25.5 handicap 1,91
2 +1,82
2002121353 12.02.2020 14:53
12.02.2020 Granicar - Bijelo Brdo Bijelo Brdo výhra 1. polčas v stávke bez remízy 1,95
4 0,00
2002151120 15.02.2020 12:20
15.02.2020 Randers - Copenhagen Randers -33.5 handicap 1,83
2 +1,66
2002151124 15.02.2020 12:24
15.02.2020 Mladost - Vozeovac Mladost -0.25 handicap 1,78
4 +3,12
2002151125 15.02.2020 12:25
15.02.2020 Cukaricki - Crvena Zvezda Crvena Zvezda -1.0 handicap 1,80
4 +3,20
2002151128 15.02.2020 12:28
16.02.2020 Indija - Backa Backa -0.25 handicap 1,69
2 -1,00
2002151131 15.02.2020 12:31
15.02.2020 Vojvodina - Proleter Vojvodina -1.5 handicap 1,69
2 -2,00
2002161300 16.02.2020 14:00
16.02.2020 Osijek - Dinamo Záhreb 2 2,00
2 -2,00
2002191232 19.02.2020 13:32
19.02.2020 Zalaegerszegi - Lipoti Zalaegerszegi -1.25 handicap 1,92
4 +3,68
2002191336 19.02.2020 14:36
19.02.2020 Istra - Roltek DOB Istra -0.75 handicap 1. polčas 2,00
2 -2,00
2002191820 19.02.2020 19:20
19.02.2020 Cartagena - CSKA Moskva CSKA -1.5 handicap 2,09
1 +1,09
2002201005 20.02.2020 11:05
20.02.2020 Milano - Khimki M. Khimki M. +4.5 handicap 1,90
2 +1,80
2002220922 22.02.2020 10:22
22.02.2020 Porto - Skopje Porto -2.5 handicap 1,88
2 +1,76
2002221025 22.02.2020 11:25
22.02.2020 Rijeka - Osijek Osijek +0.25 handicap 1,79
2 -2,00
2002221037 22.02.2020 11:37
22.02.2020 Split - Zadar 1 1,72
4 +2,88
2002221101 22.02.2020 12:01
22.02.2020 Radnicki Nis - Cukaricki 1 1,80
3 +2,40
2002261131 26.02.2020 12:31
26.02.2020 Indija - Crvena Zvezda Crvena Zvezda -1.5 handicap 1,69
3 -3,00
2002261139 26.02.2020 12:39
26.02.2020 Cukaricki - Vozdovac Cukaricki -0.75 handicap 1,76
4 +1,52
2003011003 01.03.2020 11:03
01.03.2020 Tambov - Kazaň Kazaň -0.25 handicap 2,20
2 -1,00
2003011157 01.03.2020 12:57
01.03.2020 Feyenoord - Den Halder Feyenoord -9.5 handicap 1,93
2 +1,86
2003011522 01.03.2020 16:22
01.03.2020 Sochi - Tula Sochi -0.25 handicap 2,10
2 -2,00
2003070801 07.03.2020 09:01
07.03.2020 Sloboda - Celik Zenica 1 1,88
4 +3,52
2003071139 07.03.2020 12:39
07.03.2020 Aris - Ifaistos Limnou Aris -4.5 handicap 1,86
2 +1,72
2003071559 07.03.2020 16:59
07.03.2020 Osijek - Varazdin Osijek -1.5 handicap 1,78
4 +3,12
2003071631 07.03.2020 17:31
08.03.2020 Breogan - Granada Breogan -9.5 handicap 1,88
2 +1,76
2003080808 08.03.2020 09:08
08.03.2020 Buducnost Dobanovci - Vranje 1 bez remízy 1,69
4 -4,00
2003081212 08.03.2020 13:12
08.03.2020 Sheffield Sharks - Newcastle Sheffield Sharks -5.5 handicap 1,90
2 -2,00
2003081548 08.03.2020 16:48
08.03.2020 Lokomotiv Moskva - Akhmat Grozny Lokomotiv Moskva -0.75 handicap 1,93
2 +0,93
2003081636 08.03.2020 17:36
08.03.2020 Zadar - Primorska Primorska +4.5 handicap 1,83
4 -4,00
2003091010 09.03.2020 11:10
09.03.2020 Khimki - Tomsk Khimki -0.75 handicap 1,66
2 +1,32
2003091023 09.03.2020 11:23
09.03.2020 Spartak Moskva - Krasnodar Spartak Moskva -0.25 handicap 2,00
2 -2,00
2003091052 09.03.2020 11:52
09.03.2020 Khimki - Saratov Saratov +16 handicap 1,88
3 +2,64
2003101435 10.03.2020 15:35
10.03.2020 Lille - Souffelweyersheim Lille -6.5 handicap 1,89
2 +1,78
2003111048 11.03.2020 11:48
11.03.2020 Svendborg - Randers Svendborg +4 handicap 1,70
2 +1,40
2003131146 13.03.2020 12:46
13.03.2020 Plymouth Raiders - Glasgow Rocks Plymouth Raiders +6.5 handicap 1,85
2 +1,70
2003131207 13.03.2020 13:07
13.03.2020 Backa - Buducnost Dobanovci Backa -1.5 handicap 1,77
4 -4,00
2003141042 14.03.2020 11:42
14.03.2020 Sindjelic Beograd - Zarkovo 1 1,77
4 -4,00
2003151022 15.03.2020 11:22
15.03.2020 Jaroslavl - R. Volgograd R. Volgograd -0.25 handicap 1,82
2 +1,64
2003151228 15.03.2020 13:28
15.03.2020 Newcastle - Solent Kestrels Solent Kestrels +2.5 handicap 1,95
2 +1,90
2003161424 16.03.2020 15:24
16.03.2020 Tambov - Samara Samara -0.25 handicap 2,52
2 -2,00
2006021047 02.06.2020 12:47
07.06.2020 Istra 1961 - Rijeka Rijeka -1.0 handicap 1,90
2 +1,80
2006021049 02.06.2020 12:49
05.06.2020 Hajduk Split - Zapresic Hajduk Split -2.0 handicap 1,78
2 -2,00
2006021050 02.06.2020 12:50
06.06.2020 Varazdin - D. Zagreb D. Zagreb -1.5 handicap 1,65
2 +1,30
2006021314 02.06.2020 15:14
06.06.2020 Dynamo Brest - FC Minsk Dynamo Brest -1.0 handicap 1,56
1 +0,56
2006021315 02.06.2020 15:15
07.06.2020 Belshina - Din. Minsk 2 1,55
1 +0,55
2006031003 03.06.2020 12:03
07.06.2020 Shakhtyor Soligorsk - Energetik BGU 1 1,59
1 +0,59
2006031018 03.06.2020 12:18
06.06.2020 Gottingen - Crailsheim Gottingen +9.5 handicap 1,75
2 +1,50
2006051112 05.06.2020 13:12
06.06.2020 Sachter Soligorsk 2 - Energetik-BGU 2 1 1,72
1 +0,72
2006051113 05.06.2020 13:13
06.06.2020 Belshina 2 - Din. Minsk 2 2 1,40
1 +0,40
2006051224 05.06.2020 14:24
05.06.2020 Zlatibor Cajetina - Trayal Krusevac Zlatibor Cajetina -1,75 handicap 1,78
2 -2,00
2006060909 06.06.2020 11:09
06.06.2020 Osipovichi - Sputnik Sputnik -2.0 handicap 1,44
1 0,00
2006060910 06.06.2020 11:10
06.06.2020 BumProm Gomel - Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev -1.25 handicap 1,33
1 +0,33
2006060911 06.06.2020 11:11
06.06.2020 Meliorator Zhitkovichi - Lida Lida -1.0 handicap 1,85
1 -1,00
2006060912 06.06.2020 11:12
06.06.2020 BGU Minsk - FC Gomel FC Gomel -5.0 handicap 1,30
1 0,00
2006060914 06.06.2020 11:14
06.06.2020 Kronon Stolbtsy - Mikashevichi Mikashevichi -1.0 handicap 1,47
1 +0,47
2006060915 06.06.2020 11:15
06.06.2020 SMIavtotrans - FC Slonim FC Slonim -1.25 handicap 2,00
1 +1,00
2006060916 06.06.2020 11:16
06.06.2020 Pershiy Region - Lokomotiv Gomel Over +3.0 1,47
1 +0,47
2006071406 07.06.2020 16:06
08.06.2020 Crailsheim Merlins - Bayern Mníchov Bayern -12.5 handicap 1,91
2 +1,82
2006081643 08.06.2020 18:43
09.06.2020 Alba Berlín - Bamberg Over +162.5 bodov 1,91
2 +1,82
2006091412 09.06.2020 16:12
10.06.2020 Ulm - Crailsheim Merlin Ulm -13.0 handicap 1,90
2 -2,00
2006101129 10.06.2020 13:29
11.06.2020 Minsk 2 - Isloch 2 Minsk 2 vyhrá bez remízy 1,80
1 +0,80
2006101138 10.06.2020 13:38
13.06.2020 Din. Minsk - Slavia Mozyr Under -3.0 1,60
1 +0,60
2006111245 11.06.2020 14:45
13.06.2020 Rukh Brest 2 - Vitebsk 2 1 1,72
1 +0,72
2006111246 11.06.2020 14:46
12.06.2020 Neman 2 - Smolevichi 2 1 1,72
1 +0,72
2006111247 11.06.2020 14:47
13.06.2020 Krumkachy - Volna Pinsk 1 1,54
1 -1,00
2006111248 11.06.2020 14:48
13.06.2020 FC Gomel - Lida 1 1,51
1 +0,51
2006111249 11.06.2020 14:49
14.06.2020 Naftan - Oshmyany 1 1,74
1 -1,00
2006111249 11.06.2020 14:49
14.06.2020 Lokomotiv Gomel - Orsha 1 1,46
1 -1,00
2006111725 11.06.2020 19:25
14.06.2020 BATE - Shakhtyor Soligorsk BATE výhra v stávke bez remízy 1,61
1 0,00
2006121217 12.06.2020 14:17
13.06.2020 Stanles Pinsk - Meliorator Zhitkovichi Stanles Pinsk +0.25 handicap 1,69
1 +0,69
2006131124 13.06.2020 13:24
14.06.2020 Bayern - Oldenburg Oldenburg +10 handicap 1,88
2 +1,76
2006131926 13.06.2020 21:26
14.06.2020 Minsk FK W - Neman W Minsk FK W -1.0 handicap 1,33
1 +0,33
2006151159 15.06.2020 13:59
15.06.2020 Bamberg - Vechta Bamberg -4.5 handicap 1,85
2 +1,70
2006160947 16.06.2020 11:47
19.06.2020 Slutsk - Neman 1X 1,67
1 -1,00
2006160958 16.06.2020 11:58
20.06.2020 Dynamo Brest - Gorodeja Dynamo Brest -1.25 handicap 1,62
1 +0,62
2006160959 16.06.2020 11:59
21.06.2020 Belshina - BATE BATE -1.25 handicap 1,59
1 +0,59
2006160959 16.06.2020 11:59
21.06.2020 Shakhtyor Soligorsk - Rukh Brest Shakhtyor Soligorsk -1.25 handicap 1,82
1 -1,00
2006161615 16.06.2020 18:15
17.06.2020 Barcelona - Joventut Barcelona -15 handicap 1,83
2 -2,00
2006161937 16.06.2020 21:37
17.06.2020 Rio Ave - Benfica 2 1,73
1 +0,73
2006171553 17.06.2020 17:53
18.06.2020 Osasuna - Atl. Madrid Atl. Madrid -0.25 handicap 1,60
1 +0,60
2006181125 18.06.2020 13:25
18.06.2020 Gottingen - Alba Berlin Alba Berlin počet bodov v zápase 95 a viac 1,90
2 -2,00
2006181925 18.06.2020 21:25
18.06.2020 Real Madrid - Valencia Under -3.5 gólov 1,75
1 +0,75
2006191115 19.06.2020 13:15
21.06.2020 Orsha - Krumkachy 2 1,82
1 +0,82
2006191238 19.06.2020 14:38
19.06.2020 Belarus U19 W - Minsk FK W Minsk FK W -5.0 handicap 1,44
1 0,00
2006191320 19.06.2020 15:20
19.06.2020 Sochi - Rostov Sochi -3.25 handicap 1,80
1 +0,80
2006201054 20.06.2020 12:54
20.06.2020 MoraBanc Andorra - Gran Canaria 2 do rozhodnutia 1,70
2 +1,40
2006210936 21.06.2020 11:36
21.06.2020 Ulm - Ludwigsburg Ludwigsburg +2.5 handicap 1,76
2 +1,52
2006211132 21.06.2020 13:32
21.06.2020 Orsha - Krumkachy Krumkachy -0.75 handicap 2,13
1 +1,13
2006221036 22.06.2020 12:36
22.06.2020 Hapoel Eilat - Nes Ziona Over +165.5 1,90
2 +1,80
2006221126 22.06.2020 13:26
27.06.2020 Fc Minsk - Shakhtyor Soligorsk 2 1,48
1 -1,00
2006221128 22.06.2020 13:28
28.06.2020 Zhodino - Vitebsk 1 bez remízy 1,63
1 +0,63
2006231451 23.06.2020 16:51
24.06.2020 Basket Zaragoza - Gran Canaria Gran Canaria -5.0 handicap 1,91
2 -2,00
2006250833 25.06.2020 10:33
27.06.2020 Naftan - Mikashevichi 1 1,72
1 +0,72
2006251445 25.06.2020 16:45
26.06.2020 Ironi Nahariya - Maccabi Ashdod Ironi Nahariya -9.5 handicap 1,85
2 +1,70
2006261824 26.06.2020 20:24
26.06.2020 Alba Berlin - Ludwigsburg Alba Berlin -7.5 handicap 1,86
2 +1,72
2006261925 26.06.2020 21:25
27.06.2020 Ostrovets - Meliorator Zhitkovichi 1 bez remizy 1,85
1 -1,00
2006270921 27.06.2020 11:21
27.06.2020 Molodechno - Ivatsevichi 1 1,37
1 +0,37
2006271106 27.06.2020 13:06
27.06.2020 Dynamo Moscow - CSKA Moscow 2 bez remízy 1,53
1 0,00
2006271107 27.06.2020 13:07
27.06.2020 FK Rostov - Arsenal Tula 2 bez remízy 1,75
1 -1,00
2006290821 29.06.2020 10:21
29.06.2020 Minsk 2 - Soligorsk 2 1 bez remízy 1,50
1 +0,50
2006301201 30.06.2020 14:01
03.07.2020 Smolevichi - Dynamo Brest Dynamo Brest -1.0 handicap 1,74
1 -1,00
2007011212 01.07.2020 14:12
01.07.2020 Sochi - Dynamo Moskva Dynamo Moskva počet gólov v zápase viac ako 1.0 2,05
1 0,00
2007011856 01.07.2020 20:56
04.07.2020 Neman - Isloch Isloch +0.25 handicap 1,82
1 -1,00
2007021608 02.07.2020 18:08
02.07.2020 Smolevichi - Dynamo Brest Smolevichi +1.0 handicap 1,58
1 +0,58
2007022022 02.07.2020 22:22
04.07.2020 BATE - Energetik-BGU BATE -1.0 handicap 1,70
1 -1,00
2007030819 03.07.2020 10:19
03.07.2020 Lviv - Vorskla Poltava Lviv -1.0 handicap 1,71
1 -1,00
2007030819 03.07.2020 10:19
04.07.2020 Smorgon - Lokomotiv Gomel X2 1,67
1 +0,67
2007031118 03.07.2020 13:18
04.07.2020 Oshmyany - FC Gomel 2 1,40
2 -2,00
2007031443 03.07.2020 16:43
04.07.2020 Ivatsevichi - Stanles Pinsk 2 1,39
1 +0,39
2007031444 03.07.2020 16:44
04.07.2020 Brest Malorita - Pershiy Region 1 1,51
1 +0,51
2007031445 03.07.2020 16:45
04.07.2020 SMIavtotrans - Zhlobin 1 1,61
1 +0,61
2007032212 04.07.2020 00:12
04.07.2020 Dnepr Mogilev - Petrikov 1 2,00
1 +1,00
2007041009 04.07.2020 12:09
04.07.2020 Stolbsty - Molodechno Molodechno -1.0 handicap 1,53
1 +0,53
2007051003 05.07.2020 12:03
05.07.2020 Slonim - Krumkachy 2 1,49
1 -1,00
2007051006 05.07.2020 12:06
05.07.2020 Zhodino - Shakhtyor Soligorsk 2 1,65
1 +0,65
2007071242 07.07.2020 14:42
07.07.2020 Tambov - Akhmat Akhmat -0.25 handicap 2,10
1 +1,10
2007081329 08.07.2020 15:29
10.07.2020 Sachter Soligorsk 2 - FK Gorodeja 2 Sachter Soligorsk 2 -2.0 handicap 1,74
1 +0,74
2007081440 08.07.2020 16:40
08.07.2020 Zenit - Sochi Sochi +1.0 handicap 1,79
1 0,00
2007091212 09.07.2020 14:12
11.07.2020 BATE - Slavia Mozyr BATE -1.0 handicap 1,72
1 -1,00
2007091213 09.07.2020 14:13
12.07.2020 Vitebsk - Neman Vitebsk +0.25 handicap 1,66
1 +0,33
2007091739 09.07.2020 19:39
11.07.2020 Shakhtyor Soligorsk - Gorodeja Shakhtyor Soligorsk -1.25 handicap 1,67
1 +0,67
2007091740 09.07.2020 19:40
10.07.2020 Smolevichi - Isloch Isloch -0.75 handicap 1,74
1 -1,00
2007101640 10.07.2020 18:40
11.07.2020 Petrikov - Osipovichi 1 1,41
1 -1,00
2007110849 11.07.2020 10:49
11.07.2020 BGU Minsk - Molodechno Molodechno -1.25 handicap 1,45
1 +0,45
2007111338 11.07.2020 15:38
11.07.2020 FC Gomel - Mikashevichi FC Gomel -1.5 handicap 1,69
1 -1,00
2007121056 12.07.2020 12:56
12.07.2020 Din. Minsk - FC Minsk Under -3.0 1,62
1 +0,62
2007121056 12.07.2020 12:56
12.07.2020 Krasnodar - Ural Krasnodar -1.0 handicap 1,83
1 +0,83
2007121138 12.07.2020 13:38
12.07.2020 Dynamo Moskva - Samara Samara dá gól 1,49
1 -1,00
2007121139 12.07.2020 13:39
12.07.2020 Dynamo Moskva - Samara 2 SBR 2,91
1 -1,00
2007141230 14.07.2020 14:30
18.07.2020 Vitebsk - Smolevichi 1 1,82
1 +0,82
2007141230 14.07.2020 14:30
18.07.2020 Rukh Brest - BATE 2 1,82
1 +0,82
2007161215 16.07.2020 14:15
16.07.2020 Lokomotiv Moscow - CSKA Moscow over +2.5 2,36
1 +1,36
2007161707 16.07.2020 19:07
18.07.2020 Neman 2 - Sachter Soligorsk 2 X2 2,00
1 +1,00
2007180650 18.07.2020 08:50
18.07.2020 Smorgon - Arsenal Dzyarzhyns Under -3.0 1,47
1 +0,47
2007180651 18.07.2020 08:51
19.07.2020 FC Minsk - Energetik-BGU 1X 1,70
1 +0,70
2007200926 20.07.2020 11:26
26.07.2020 BATE - FC Minsk BATE -1.0 handicap 1,59
1 +0,59
2007220858 22.07.2020 10:58
22.07.2020 FC Gomel - Arsenal Dzyarzhynsk FC Gomel -1.0 handicap 1,60
1 -1,00
2007220912 22.07.2020 11:12
22.07.2020 Krasnodar - Akhmat Grozny Krasnodar -1.0 handicap 1,72
1 +0,72
2007241157 24.07.2020 13:57
25.07.2020 Isloch - Dynamo Brest 1X 1,72
1 +0,72
2007251146 25.07.2020 13:46
25.07.2020 Din. Minsk - Gorodeja Din. Minsk -1.0 handicap 1,66
1 0,00
2007270954 27.07.2020 11:54
01.08.2020 Neman - Din. Minsk 2 SBR 1,75
1 -1,00
2007270955 27.07.2020 11:55
02.08.2020 Zhodino - BATE 2 1,79
1 -1,00
2007270955 27.07.2020 11:55
31.07.2020 Dynamo Brest - Vitebsk Vitebsk +1.0 handicap 1,66
1 0,00
2008010713 01.08.2020 09:13
01.08.2020 Minsk 2 - Rukh Brest 2 1 1,75
1 +0,75
2008010824 01.08.2020 10:24
01.08.2020 Evans D. - Norrie C. 1 1,71
1 0,00
2008011025 01.08.2020 12:25
01.08.2020 Kronon Stolbtsy - Ostrovets 2 1,54
1 +0,54
2008011027 01.08.2020 12:27
01.08.2020 Osipovichi - Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev -1.25 handicap 1,57
1 +0,57
2008011222 01.08.2020 14:22
01.08.2020 Smolevichi - Belshina 2 SBR 2,02
1 +1,02
2008012156 01.08.2020 23:56
02.08.2020 Podoroska N. - Bonaventure Y. 1 1,59
1 +0,59
2008020722 02.08.2020 09:22
03.08.2020 Alexandrova E. - Mladenovic K. 1 1,88
1 +0,88
2008030956 03.08.2020 11:56
06.08.2020 Belshina - Slutsk 1 SBR 1,83
1 +0,83
2008030957 03.08.2020 11:57
06.08.2020 Shakhtyor Soligorsk - Dynamo Brest Dynamo Brest +1.75 handicap 1,57
1 +0,57
2008040630 04.08.2020 08:30
04.08.2020 Flipkens K. - Samsonova L. Samsonova L. -2.5 handicap 1,59
1 +0,59
2008060740 06.08.2020 09:40
08.08.2020 BATE - Gorodeja Obaja dajú gól - NIE 1,58
1 +0,58
2008061143 06.08.2020 13:43
06.08.2020 Vitebsk 2 - Isloch 2 Isloch 2 -0.25 handicap 1,78
1 +0,78
2008061227 06.08.2020 14:27
07.08.2020 Din. Minsk - Smolevichi Din. Minsk -2.0 handicap 1,85
1 0,00
2008061342 06.08.2020 15:42
07.08.2020 Energetik-BGU 2 - Neman 2 1 SBR 1,80
1 -1,00
2008061731 06.08.2020 19:31
07.08.2020 Rosa Radom - Legia Warszaw Rosa Radom +4.5 1,76
2 -2,00
2008072120 07.08.2020 23:20
08.08.2020 De vroome I. - Ruse G. 2 1,33
1 +0,33
2008072122 07.08.2020 23:22
08.08.2020 Khimki - CSKA Moscow CSKA Moscow -0.75 handicap 1,72
2 +1,44
2008081133 08.08.2020 13:33
08.08.2020 Tambov - FK Rostov FK Rostov -0.75 handicap 2,23
2 +1,23
2008081143 08.08.2020 13:43
08.08.2020 Tekstilshtik - SKA Khabarovsk 2 2,08
2 -2,00
2008081218 08.08.2020 14:18
08.08.2020 Energetik-BGU - Neman Energetik-BGU +0.75 handicap 1,65
1 +0,65
2008081641 08.08.2020 18:41
10.08.2020 Alexandrova - Kasatkina Kasatkina +1.5 set handicap 1,53
1 0,00
2008081816 08.08.2020 20:16
10.08.2020 Pliskova Kr. - Fruhvirtova L. over +18.5 gemov 1,58
1 +0,58
2008081819 08.08.2020 20:19
10.08.2020 Yastremska D. - Begu I. Yastremska D. -4.5 handicap 1,75
1 0,00
2008082042 08.08.2020 22:42
09.08.2020 Kontaveit - Ferro 1 1,66
1 -1,00
2008091642 09.08.2020 18:42
09.08.2020 Volynets K. - Govortsova O. Govortsova O. -3 gem handicap 1,52
1 +0,52
2008091650 09.08.2020 18:50
12.08.2020 Gauff C. - Sabalenja A. Gauff C. +1.5 setu 1,64
1 +0,64
2008121409 12.08.2020 16:09
12.08.2020 FK Krylya Sovetov Samara - SKA Khabarovsk FK Krylya Sovetov Samara -0.75 handicap 1,78
1 +0,78
2008131343 13.08.2020 15:43
14.08.2020 Rosa Radom - Start Lubin Start Lubin -5.5 handicap 1,83
2 -2,00
2008131344 13.08.2020 15:44
14.08.2020 Rosa Radom - Start Lubin Start Lubin over +82.5 1,86
2 +1,72
2008131344 13.08.2020 15:44
14.08.2020 Dabrowa Gornicza - Legia Dabrowa Gornicza +4.5 handicap 1,80
2 -2,00
2008141251 14.08.2020 14:51
14.08.2020 Begu I. - Sorribes Tormo S. Sorribes Tormo S. -2.5 gem handicap 1,54
1 -1,00
2008151014 15.08.2020 12:14
15.08.2020 Jaziri M. - Otte O. Otte O. -4.5 handicap 1,52
1 +0,52
2008151015 15.08.2020 12:15
16.08.2020 Popko D. - Clarke J. 1 1,40
1 -1,00
2008151016 15.08.2020 12:16
15.08.2020 Van De Zandschulp B. - Forejtek J. Forejtek J. -3.5 handicap 1,80
1 -1,00
2008151017 15.08.2020 12:17
15.08.2020 Brady J. - Gauff C. 1 1,80
1 +0,80
2008160902 16.08.2020 11:02
22.08.2020 Dynamo Brest - Belshina Dynamo Brest -0.75 1,62
1 -1,00
2008160903 16.08.2020 11:03
21.08.2020 Isloch - Shakhtyor Soligorsk Isloch +1.5 handicap 1,60
1 +0,60
2008160904 16.08.2020 11:04
22.08.2020 Energetik-BGU - Smolevichi Energetik-BGU -0.75 handicap 1,60
1 +0,60
2008160905 16.08.2020 11:05
21.08.2020 Slutsk - Din Minsk 2 1,60
1 +0,60
2008161906 16.08.2020 21:06
17.08.2020 Moroni M. - Alcaraz C. Alcaraz C. -3.5 handicap 1,66
1 -1,00
2008162014 16.08.2020 22:14
17.08.2020 Griekspoor T. - Coppejans K. Griekspoor T. -2.5 handicap 1,80
1 +0,80
2008172008 17.08.2020 22:08
19.08.2020 Wawrinka S. - Otte O. Otte O. +5.0 handicap 1,60
1 +0,60
2008181128 18.08.2020 13:28
18.08.2020 Sochi - Rubin Kazan 2 SBR 2,23
1 -1,00
2008181404 18.08.2020 16:04
18.08.2020 Roanne - St. Chamond Roanne -8.5 handicap 1,83
2 +1,66
2008181405 18.08.2020 16:05
18.08.2020 Roanne - St. Chamond Roanne over +83.5 1,83
2 +1,66
2008191706 19.08.2020 19:06
21.08.2020 Isloch - Shakhtyor Soligorsk under -3.0 1,71
1 -1,00
2008191707 19.08.2020 19:07
23.08.2020 Neman - BATE 2 SBR 1,53
1 +0,53
2008200520 20.08.2020 07:20
20.08.2020 Gracheva V. - Pegula J. Pegula J. -2.5 handicap 1,59
1 +0,59
2008200521 20.08.2020 07:21
20.08.2020 Teichmann J. B. - Bolsova Zadoinov A. under -19.0 1,62
1 +0,62
2008200838 20.08.2020 10:38
20.08.2020 Kasatkina D. - Bondarenko K. Bondarenko K. +1.5 set handicap 1,83
1 +0,83
2008200840 20.08.2020 10:40
20.08.2020 Cuevas P. - Uchiyama Y. 2 1,80
1 +0,80
2008200902 20.08.2020 11:02
20.08.2020 Coria F. - Monteiro T. Monteiro T. -4.0 handicap 1,94
1 +0,94
2008200903 20.08.2020 11:03
20.08.2020 Giron M. - Djere L. Giron M. -2.0 handicap 1,80
1 +0,80
2008201257 20.08.2020 14:57
21.08.2020 Asco Slask Wroclaw - Nymburk Nymburk +5.5 handicap 1,83
2 +1,66
2008210727 21.08.2020 09:27
21.08.2020 Wolf J. - Munar J. Wolf J. -3.0 handicap 1,68
1 -1,00
2008210755 21.08.2020 09:55
22.08.2020 Carreno-Busta P. - Lajovic D. Carreno-Busta P. -3.0 handicap 1,71
1 +0,71
2008211245 21.08.2020 14:45
22.08.2020 Vekic D. - Azarenka V. Vekic D. -2.0 handicap 1,70
1 -1,00
2008211416 21.08.2020 16:16
22.08.2020 Osipovichi - Viktoria Mar. Gorka 1 1,72
1 +0,72
2008220604 22.08.2020 08:04
22.08.2020 Nantes - Quimper Nantes -1.5 handicap 1,83
2 -2,00
2008220824 22.08.2020 10:24
22.08.2020 Stelmet Zielona Gora - Asseco Gdynia Stelmet Zielona Gora -5.5 handicap 1,83
2 +1,66
2008230909 23.08.2020 11:09
24.08.2020 Ficovich J. P. - Lacko L. Ficovich J. P. -3.0 handicap 1,74
1 +0,74
2008241605 24.08.2020 18:05
25.08.2020 Clarke J. - Masur D. 2 1,62
1 +0,62
2008250820 25.08.2020 10:20
25.08.2020 Khachanov K. - Bautista-Agut R. Bautista-Agut R. -2.0 handicap 1,91
1 +0,91
2008250821 25.08.2020 10:21
25.08.2020 Shakhtar Donetsk - Dyn. Kyiv under -3.0 1,69
1 -1,00
2008261057 26.08.2020 12:57
26.08.2020 Rubin Kazan - Ufa Rubin Kazan -0.75 handicap 2,35
1 +1,35
2008262236 27.08.2020 00:36
27.08.2020 Olimpia Milano - Cantu over +160.5 1,91
2 +1,82
2008270929 27.08.2020 11:29
28.08.2020 Tsitsipas S. - Raonic M. Raonic M. +2.0 handicap 1,83
1 +0,83
2008280828 28.08.2020 10:28
31.08.2020 O'Connell C. - Djere L. 1 1,73
1 +0,73
2008280829 28.08.2020 10:29
31.08.2020 Cressy M. - Kovalik J. 1 1,70
1 +0,70
2008280830 28.08.2020 10:30
28.08.2020 Arsenal Dzyarzhynsk - Smolevichi Arsenal Dzyarzhynsk +1.0 handicap 1,47
1 +0,47
2008280831 28.08.2020 10:31
28.08.2020 Dnepr Mogilev - Isloch Isloch -1.0 handicap 2,09
1 0,00
2008280906 28.08.2020 11:06
31.08.2020 Kuznetsov An. - Querrey S. over +32.5 gemov 1,79
1 -1,00
2008280954 28.08.2020 11:54
28.08.2020 Fribourg Olympic - Roanne Fribourg Olympic +16.5 handicap 1,91
2 +1,82
2008281107 28.08.2020 13:07
28.08.2020 Aix Maurienne - St. Chamond St. Chamond +6.5 handicap 1,91
2 +1,82
2008281127 28.08.2020 13:27
31.08.2020 Jung J. - Coria F. Jung J. -5.0 handicap 1,73
1 0,00
2008281130 28.08.2020 13:30
31.08.2020 Karlovic I. - Gasquet R. Gasquet R. -5.5 handicap 1,87
1 +0,87
2008281132 28.08.2020 13:32
31.08.2020 Fucsovics M. - Dellien H. Fucsovics M. -9.0 handicap 1,96
1 +0,96
2008281202 28.08.2020 14:02
31.08.2020 Gombos N. - Albot R. Gombos N. -2.5 gem handicap 1,95
1 +0,95
2008281203 28.08.2020 14:03
31.08.2020 Pironkova T. - Samsonova L. under -18.0 gemov 1,96
1 +0,96
2008281851 28.08.2020 20:51
29.08.2020 Rouen - Ada Blois Rouen +7.5 handicap 1,77
2 +1,54
2008281948 28.08.2020 21:48
29.08.2020 Musetti L - Alcaraz C Over +22.0 gemov 1,90
1 +0,90
2008281951 28.08.2020 21:51
29.08.2020 Osaka N. - Azarenka V. Osaka N. -3.0 handicap 1,83
1 0,00
2008290832 29.08.2020 10:32
29.08.2020 St. Chamond - Fribourg Olympic Fribourg Olympic -3.5 handicap 1,83
2 +1,66
2008290833 29.08.2020 10:33
29.08.2020 Rouen - Ada Blois 1 ML 2,63
2 -2,00
2008290835 29.08.2020 10:35
29.08.2020 Aix Maurienne - Roanne Roanne -10.5 handicap 1,86
2 +1,72
2008290836 29.08.2020 10:36
29.08.2020 Aix Maurienne - Roanne Roanne over +84.5 1,83
2 -2,00
2008291117 29.08.2020 13:17
29.08.2020 Naftan - Gorodeja Gorodeja -0.25 handicap 1,96
1 +0,96
2008301209 30.08.2020 14:09
30.08.2020 Sochi - Ural Ural +0.25 handciap 2,88
1 +0,94
2008311532 31.08.2020 17:32
01.09.2020 Fribourg Olympic - Gries Oberhoffen Gries Oberhoffen +14.5 handicap 1,85
2 +1,70
2008311533 31.08.2020 17:33
01.09.2020 Antibes - Monaco Monaco -16.5 handicap 1,85
2 +1,70
2008312017 31.08.2020 22:17
01.09.2020 Tauson C. - Errani S. Tauson C. -2.5 handicap 1,74
1 +0,74
2009010900 01.09.2020 11:00
02.09.2020 Tsitsipas S. - Cressy M. over +28.0 2,04
1 +1,04
2009011331 01.09.2020 15:31
02.09.2020 Norrie C. - Coria F. Norrie C. -9.0 handicap 2,07
1 -1,00
2009011338 01.09.2020 15:38
02.09.2020 Lacko L. - Ferreira Silva F. Ferreira Silva F. -3.5 handicap 1,83
1 -1,00
2009021037 02.09.2020 12:37
03.09.2020 Bautista-Agut R. - Kecmanovic M. Bautista-Agut R. -6.0 handicap 1,86
1 -1,00
2009021040 02.09.2020 12:40
03.09.2020 Wolf J. - Carballes Baena R. Wolf J. -4.5 handicap 1,83
1 +0,83
2009021811 02.09.2020 20:11
16.09.2020 Maccabi Tel Aviv - Dyn. Brest 1 1,80
1 +0,80
2009021824 02.09.2020 20:24
04.09.2020 Bielorusko - Albánsko Bielorusko +0.25 handicap 1,63
1 -1,00
2009031403 03.09.2020 16:03
03.09.2020 GTK Gliwice - Bydgoszcz GTK Gliwice -7.5 handicap 1,85
2 +1,70
2009031508 03.09.2020 17:08
03.09.2020 Rusko - Srbsko Srbsko +0.25 handicap 2,08
1 -1,00
2009040749 04.09.2020 09:49
04.09.2020 Keys - Cornet Keys -4.0 handicap 1,61
1 0,00
2009040751 04.09.2020 09:51
05.09.2020 Wolf - Medvedev Over +29.0 gemov 1,94
1 -1,00
2009040757 04.09.2020 09:57
04.09.2020 Burevestnik Jaroslav - CSKA Moskva Burevestnik Jaroslav -10.5 handicap 1,81
2 +1,62
2009040759 04.09.2020 09:59
04.09.2020 Fos-sur-Me - Antibes Fos-sur-Me -7.0 handicap 1,86
2 +1,72
2009050542 05.09.2020 07:42
05.09.2020 Naftan - Lokomotiv Gomel under -4.5 1,68
1 -1,00
2009050543 05.09.2020 07:43
05.09.2020 Španielsko - Ukrajina 1 1,50
1 +0,50
2009050713 05.09.2020 09:13
06.09.2020 Davidovich Fokina A. - Zverev A. Zverev -7.0 handicap 1,80
1 +0,80
2009051316 05.09.2020 15:16
06.09.2020 Coric B. - Thompson J. Thompson J. +3.5 handicap 1,85
1 -1,00
2009051317 05.09.2020 15:17
05.09.2020 Cherepovets - Salavat Ufa 2 2,10
1 +1,10
2009051453 05.09.2020 16:53
05.09.2020 Crikvenica - Krk Crikvenica -1.0 handicap 1,90
2 0,00
2009051453 05.09.2020 16:53
05.09.2020 Jarun - NK Bistra 1 1,73
2 -2,00
2009051455 05.09.2020 16:55
05.09.2020 Vukovar - Graničar Zupanja 1 1,95
2 -2,00
2009052038 05.09.2020 22:38
06.09.2020 Coppejans K. - Polmans M. 1 1,71
1 -1,00
2009052044 05.09.2020 22:44
06.09.2020 Klahn B. - Hoang A. Hoang A. -3.5 handicap 1,80
1 +0,80
2009052045 05.09.2020 22:45
06.09.2020 Sousa P. - Jung J. Sousa P. -4.5 handicap 1,76
1 -1,00
2009060722 06.09.2020 09:22
06.09.2020 Chimik Svetlogorsk - Arsenal Dzyarzhynsk under -3.5 1,65
1 -1,00
2009060723 06.09.2020 09:23
06.09.2020 FC Slonim - Lida Lida -1.0 handicap 1,53
1 -1,00
2009060724 06.09.2020 09:24
06.09.2020 FC Gomel - Krumkachy 1 1,73
1 -1,00
2009060725 06.09.2020 09:25
07.09.2020 Din. Minsk - Salavat Ufa Salavat Ufa -0.25 handicap 1,67
1 +0,67
2009060846 06.09.2020 10:46
07.09.2020 Sakkari M. - Williams S. Williams S. -3.0 handicap 1,77
1 +0,77
2009060944 06.09.2020 11:44
06.09.2020 Niznekamsk - Podolsk 2 SBR 1,57
06.09.2020 Tractor Chelyabinsk - Kunlun Tractor Chelyabinsk -1.0 handicap 1,64
1 -1,00
2009061320 06.09.2020 15:20
06.09.2020 Švajčiarsko - Nemecko 2 1,89
1 -1,00
2009070836 07.09.2020 10:36
07.09.2020 Azarenka V. - Muchova K. Muchova K. +5.0 handicap 1,75
1 0,00
2009070837 07.09.2020 10:37
07.09.2020 Kazachstan - Bielorusko Bielorusko +0.25 handicap 1,68
1 +0,68
2009070838 07.09.2020 10:38
07.09.2020 Albánsko - Litva Albánsko -1.0 handicap 1,54
1 -1,00
2009070840 07.09.2020 10:40
07.09.2020 Portugalsko U21 - Bielorusko U21 Portugalsko U21 -2.0 handicap 1,55
1 0,00
2009071244 07.09.2020 14:44
08.09.2020 Ofner - Albot 1 1,77
1 +0,77
2009080708 08.09.2020 09:08
09.09.2020 De Minaur - Thiem Thiem -5.5 handicap 1,81
1 +0,81
2009080858 08.09.2020 10:58
08.09.2020 BC Dnipro - Tofas BC Dnipro +18.5 handicap 1,85
2 0,00
2009080859 08.09.2020 10:59
08.09.2020 Darussafaka - Bursaspor Bursaspor +8.5 handicap 1,83
2 +1,66
2009080900 08.09.2020 11:00
09.09.2020 Buyukakcay C. - Garcia C. Buyukakcay C. +4.0 handicap 1,72
1 +0,72
2009080901 08.09.2020 11:01
08.09.2020 Nizhny Novgorod - SKA St. Petersburg SKA St. Petersburg -1.0 handicap 1,90
2 +1,80
2009080902 08.09.2020 11:02
08.09.2020 Bjelovar - Varazdin Varazdin -2.25 handicap 1,83
2 +1,66
2009081905 08.09.2020 21:05
09.09.2020 Lopez - Herbert Herbert -2.5 handicap 1,79
1 -1,00
2009090958 09.09.2020 11:58
09.09.2020 Chertanovo M. - FK Krylya Sovetov Samara FK Krylya Sovetov Samara -1.0 handicap 1,58
1 0,00
2009091003 09.09.2020 12:03
09.09.2020 FK Chayka - Torpedo Moskva 2 1,80
1 +0,80
2009091007 09.09.2020 12:07
09.09.2020 Granicar - Slavonija Pozega 1 1,91
2 +1,82
2009091043 09.09.2020 12:43
09.09.2020 Udarnik - Papuk Udarnik -1.5 handicap 1,95
1 +0,95
2009091206 09.09.2020 14:06
09.09.2020 Gravelines-Dunkerque - Denain-Voltaire Gravelines-Dunkerque -12.5 handicap 1,88
2 -2,00
2009091207 09.09.2020 14:07
09.09.2020 Din. Minsk - Bars Kazan Bars Kazan -1.0 handicap 1,73
1 0,00
2009091208 09.09.2020 14:08
10.09.2020 Azarenka V. - Mertens E. over +20.0 gemov 1,61
1 -1,00
2009091313 09.09.2020 15:13
09.09.2020 Junak Sinj - Dragovoljac 2 SBR 1,95
2 +1,90
2009091354 09.09.2020 15:54
09.09.2020 Ponikve - Jarun 2 SBR 2,01
2 0,00
2009091527 09.09.2020 17:27
10.09.2020 Fognini - Huesler Huesler +3.5 handicap 1,75
1 +0,75
2009100730 10.09.2020 09:30
10.09.2020 Williams S. - Azarenka V. 1 2,00
1 -1,00
2009101255 10.09.2020 14:55
10.09.2020 Lens - Paris SG Lens +1.0 handicap 1,72
1 +0,72
2009101503 10.09.2020 17:03
10.09.2020 Fortitudo Bologna - Reggiana Reggiana +8.0 handicap 2,09
2 +2,18
2009101525 10.09.2020 17:25
11.09.2020 Marterer M. - Hanfmann Y. over 22.0 gemov 1,58
1 -1,00
2009101909 10.09.2020 21:09
11.09.2020 Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk 2 SBR 1,85
1 +0,85
2009101910 10.09.2020 21:10
11.09.2020 Huesler M. - Lopez F. Huesler M. +2.5 handicap 1,58
1 +0,58
2009110618 11.09.2020 08:18
12.09.2020 Osaka N. - Azarenka V. 1 1,70
1 +0,70
2009111102 11.09.2020 13:02
11.09.2020 Sachter Soligorsk 2 - Sachter Soligorsk 2 Sachter Soligorsk 2 +3.0 handicap 1,62
1 +0,62
2009111143 11.09.2020 13:43
11.09.2020 Rukh Brest - Neman 2 2 SBR 2,04
1 +1,04
2009111354 11.09.2020 15:54
12.09.2020 Andujar - Majchrzak Andujar -2.5 gem handicap 1,77
1 -1,00
2009111654 11.09.2020 18:54
13.09.2020 Paris SG - Marseille Marseille +1.25 handicap 1,76
1 +0,76
2009111924 11.09.2020 21:24
15.09.2020 Podolsk - Dinamo Minsk Dinamo Minsk under -2.0 gólov 1,68
1 -1,00
2009120853 12.09.2020 10:53
12.09.2020 Belshina 2 - Isloch 2 Isloch 2 -1.0 handicap 1,54
1 -1,00
2009120854 12.09.2020 10:54
12.09.2020 Robredo T. - Moroni M. Moroni M. -3.0 handicap 1,52
1 -1,00
2009120855 12.09.2020 10:55
12.09.2020 Shakhtyor Soligorsk - Vitebsk Vitebsk +1.25 handicap 1,76
1 -1,00
2009120856 12.09.2020 10:56
12.09.2020 Din. Minsk - Dynamo Brest over +2.0 1,79
1 +0,79
2009120857 12.09.2020 10:57
17.09.2020 Riteriai - Liberec Liberec -1.0 handicap 1,75
1 +0,75
2009120954 12.09.2020 11:54
12.09.2020 Tambov - Ufa 2 SBR 2,09
1 -1,00
2009121032 12.09.2020 12:32
12.09.2020 Arsenal Dzyarzhynsk - FC Gomel 2 2,05
1 -1,00
2009121217 12.09.2020 14:17
12.09.2020 FC Slonim - Naftan 2 2,00
1 -1,00
2009121218 12.09.2020 14:18
12.09.2020 BATE - Smolevichi Smolevichi +3.0 handicap 1,42
1 0,00
2009121559 12.09.2020 17:59
12.09.2020 Akhmat Grozny - Sochi 1 SBR 1,84
1 -1,00
2009121602 12.09.2020 18:02
12.09.2020 R. Volgograd - Krasnodar Krasnodar -1.0 handicap 1,68
1 0,00
2009130853 13.09.2020 10:53
13.09.2020 Osijek 2 - Junak Sinj Osijek 2 -1.0 handicap 1,96
2 +1,92
2009130907 13.09.2020 11:07
13.09.2020 Orsha - Oshmyany 2 SBR 2,35
1 0,00
2009130907 13.09.2020 11:07
13.09.2020 Lida - Smorgon 2 SBR 2,31
1 0,00
2009130908 13.09.2020 11:08
30.09.2020 Energetik-BGU - Slutsk Slutsk +1.25 handicap 1,59
1 0,00
2009130910 13.09.2020 11:10
13.09.2020 Belshina - Isloch 1X 1,72
1 -1,00
2009130911 13.09.2020 11:11
14.09.2020 Zenit - Arsenal Tula Zenit -1.25 handicap 1,62
1 +0,62
2009130911 13.09.2020 11:11
18.09.2020 Smolevichi - Rukh Brest Rukh Brest -1.0 handicap 1,78
1 +0,78
2009130936 13.09.2020 11:36
13.09.2020 Metallurg Magnitogorsk - Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod +1.0 handicap 1,93
2 -2,00
2009130940 13.09.2020 11:40
13.09.2020 Podolsk - Cherepovets 1 1,80
2 -2,00
2009130943 13.09.2020 11:43
13.09.2020 Volgar-Astrakhan - Chertanovo M. 1 1,75
2 +1,50
2009131633 13.09.2020 18:33
13.09.2020 Baltika - Veles Baltika -0.75 handicap 1,88
2 -2,00
2009140658 14.09.2020 08:58
14.09.2020 Goerges J. - Kovinic D. 2 1,91
1 +0,91
2009140659 14.09.2020 08:59
14.09.2020 Riske A. - Bolsova Zadoinov A. 2 1,73
1 +0,73
2009141831 14.09.2020 20:31
15.09.2020 Cilic - Goffin Goffin -2.5 handicap 1,57
1 -1,00
2009141832 14.09.2020 20:32
15.09.2020 Querrey - Martinez Martinez -3.0 handicap 1,73
1 +0,73
2009142018 14.09.2020 22:18
18.09.2020 Krasnodar - Khimki Krasnodar -1.0 handicap 1,54
1 +0,54
2009142019 14.09.2020 22:19
20.09.2020 Lokomotiv Moscow - Tambov Lokomotiv Moscow -1.0 handicap 1,82
1 +0,41
2009142020 14.09.2020 22:20
20.09.2020 Arsenal Tula - Sochi 1 SBR 2,00
1 +1,00
2009150932 15.09.2020 11:32
17.09.2020 CSKA Sofia - BATE 1 SBR 1,93
1 +0,93
2009151334 15.09.2020 15:34
15.09.2020 Levallois - Boulazac Levallois-8.5 1,91
2 0,00
2009151528 15.09.2020 17:28
15.09.2020 Niznekamsk - Yekaterinburg Yekaterinburg -1.0 handicap 2,10
2 +2,20
2009151717 15.09.2020 19:17
18.09.2020 Sibenik - Lokomotíva Záhreb 2 1,82
2 -2,00
2009151857 15.09.2020 20:57
16.09.2020 Amur Khabarovsk - Dinamo Riga 1 SBR 2,16
1 +1,16
2009151906 15.09.2020 21:06
16.09.2020 Ferencvaros - D. Zagreb D. Zagreb -0.25 handicap 1,94
1 -1,00
2009160049 16.09.2020 02:49
17.09.2020 Raonic - Lajovic Lajovic +3.5 handicap 1,66
1 +0,66
2009160722 16.09.2020 09:22
20.09.2020 Slavia Mozyr - Shakhtyor Soligorsk Slavia Mozyr +1.25 handicap 1,82
1 +0,82
2009160723 16.09.2020 09:23
17.09.2020 Lincoln Red Imps - Rangers Oba tímy dajú gól - NIE! 1,62
1 +0,62
2009160724 16.09.2020 09:24
17.09.2020 Sfintul - Partizan Partizan -1.0 handicap 1,60
1 -1,00
2009160725 16.09.2020 09:25
17.09.2020 Connahs Q. - Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi -1.0 handicap 1,93
1 0,00
2009161247 16.09.2020 14:47
20.09.2020 Isloch - Din. Minsk 2 SBR 2,51
1 -1,00
2009161332 16.09.2020 15:32
16.09.2020 Bijelo Brdo - Solin 1 1,90
2 +1,80
2009161333 16.09.2020 15:33
16.09.2020 NH Ostrava - USK Prague NH Ostrava +1.0 handicap 2,10
2 +2,20
2009161338 16.09.2020 15:38
16.09.2020 NK Dinamo Zagreb 2 - Rudes NK Dinamo Zagreb 2 -0.75 handicap 2,13
2 +2,26
2009161459 16.09.2020 16:59
16.09.2020 Sloga - Valpovka Sloga +0.25 handicap 2,00
2 +1,00
2009161808 16.09.2020 20:08
17.09.2020 Berrettini - Travaglia Over +22.0 gemov 1,73
1 +0,73
2009171111 17.09.2020 13:11
17.09.2020 Renova - Hajduk Split Hajduk Split -1.0 handicap 1,94
2 0,00
2009171435 17.09.2020 16:35
18.09.2020 Kuznetsova - Svitolina 2 1,63
1 +0,63
2009180830 18.09.2020 10:30
18.09.2020 Vitebsk 2 - Belshina 2 1 SBR 1,62
1 -1,00
2009180831 18.09.2020 10:31
20.09.2020 Slutsk - BATE BATE -1.0 handicap 1,61
1 +0,61
2009180834 18.09.2020 10:34
18.09.2020 Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa Maccabi Tel Aviv -19.5 handicap 1,75
2 -2,00
2009181250 18.09.2020 14:50
18.09.2020 Smolevichi - Rukh Brest Smolevichi under -1.0 1,45
1 +0,45
2009181834 18.09.2020 20:34
19.09.2020 Isloch 2 - Din. Minsk 2 under -3.5 1,63
1 -1,00
2009182015 18.09.2020 22:15
19.09.2020 FC Gomel - Sputnik 1 SBR 1,53
1 +0,53
2009191003 19.09.2020 12:03
19.09.2020 Smorgon - Slonim 1 1,53
1 -1,00
2009191105 19.09.2020 13:05
19.09.2020 Gorodeja - Zhodino under -3.0 1,69
1 -1,00
2009191407 19.09.2020 16:07
19.09.2020 Kurilovec - Karlovac Kurilovec -1.25 handicap 1,90
2 +1,80
2009191425 19.09.2020 16:25
19.09.2020 Jadran LP - Hrvatski VP Jadran LP -1.25 handicap 1,95
2 -2,00
2009191426 19.09.2020 16:26
19.09.2020 Hrvace - Uskok 1 1,87
2 -2,00
2009191530 19.09.2020 17:30
19.09.2020 Rudar Labin - Cres 1 1,66
2 +1,32
2009191857 19.09.2020 20:57
20.09.2020 Rubin Kazan - Spartak Moscow Spartak Moscow -0.25 handicap 1,83
1 +0,83
2009191858 19.09.2020 20:58
20.09.2020 Lokomotiv Moscow - Tambov Lokomotiv Moscow -0.75 handicap 1,69
1 +0,35
2009192008 19.09.2020 22:08
23.09.2020 Smolevichi - FC Minsk 2 1,77
1 +0,77
2009200806 20.09.2020 10:06
20.09.2020 Naftan - Krumkachy Naftan +0.75 handicap 1,55
1 -0,50
2009202118 20.09.2020 23:18
24.09.2020 Granada CF - Lokomotiv Tbilisi Granada CF -2.0 handicap 1,45
1 0,00
2009202124 20.09.2020 23:24
21.09.2020 Djokovic - Schwartzman Djokovic -4.5 handicap 1,80
1 +0,80
2009210826 21.09.2020 10:26
21.09.2020 Jacquet K. - Cressy M. Jacquet K. +3.0 handicap 1,87
1 +0,87
2009211621 21.09.2020 18:21
23.09.2020 Ymer E. - Ofner S. over +21.5 1,87
1 +0,87
2009211856 21.09.2020 20:56
23.09.2020 Bonzi B. - Karlovic I. 1 1,74
1 +0,74
2009220731 22.09.2020 09:31
22.09.2020 Neptunas - London Lions London Lions -3.0 handicap 1,69
2 -2,00
2009220732 22.09.2020 09:32
25.09.2020 Yekaterinburg - Din. Minsk 1 1,61
1 -1,00
2009220836 22.09.2020 10:36
08.10.2020 Gruzínsko - Bielorusko 1 SBR 1,76
1 +0,76
2009230710 23.09.2020 09:10
27.09.2020 Belshina - Shakhtyor Soligorsk 2 1,30
2 0,00
2009230711 23.09.2020 09:11
26.09.2020 Energetik-BGU - Isloch Energetik-BGU +1.0 handicap 1,53
1 +0,53
2009230711 23.09.2020 09:11
27.09.2020 Din. Minsk - Vitebsk 1 1,71
1 +0,71
2009231109 23.09.2020 13:09
24.09.2020 Veles - SKA Khabarovsk Veles -0.75 handicap 2,22
1 +0,61
2009231238 23.09.2020 14:38
23.09.2020 Bakken Bears - Hapoel Tel-Aviv 1 ML 1,91
2 +1,82
2009231959 23.09.2020 21:59
27.09.2020 Din. Minsk - Vitebsk Under -2.5 1,75
1 +0,75
2009232135 23.09.2020 23:35
25.09.2020 Bautista-Agut - Rublev 2 1,91
1 +0,91
2009241133 24.09.2020 13:33
24.09.2020 Rostov - Maccabi Haifa 1 SBR 1,57
1 -1,00
2009250802 25.09.2020 10:02
27.09.2020 Schmiedlova A. K. - Williams V. 1 1,73
1 +0,73
2009250804 25.09.2020 10:04
27.09.2020 Flipkens K. - Putintseva Y. Putintseva Y. -5.5 handicap 1,68
1 +0,68
2009251006 25.09.2020 12:06
27.09.2020 Dellien - Berankis Dellien -3.5 handicap 1,90
1 -1,00
2009251239 25.09.2020 14:39
25.09.2020 Zhodino 2 - Neman 2 Zhodino 2 +0.75 handicap 1,63
1 -1,00
2009251308 25.09.2020 15:08
27.09.2020 Djere - Anderson Djere -3.5 handicap 1,69
1 -1,00
2009251743 25.09.2020 19:43
26.09.2020 Belshina 2 - Sachter Soligorsk 2 Sachter Soligorsk 2 -1.0 handicap 1,50
1 0,00
2009260803 26.09.2020 10:03
27.09.2020 Altmaier D. - Lopez F. Altmaier D. -3.5 handicap 1,63
1 +0,63
2009260951 26.09.2020 11:51
27.09.2020 Monfils G. - Bublik A. Monfils G. -2.5 handicap 1,93
1 -1,00
2009260958 26.09.2020 11:58
27.09.2020 Virtus Roma - Fortitudo Bologna Virtus Roma +10.0 handicap 1,85
2 +1,70
2009260958 26.09.2020 11:58
26.09.2020 Tambov - Spartak Moscow Spartak Moscow -0.75 handicap 1,88
2 +1,76
2009261027 26.09.2020 12:27
26.09.2020 Osijek - Gorica Osijek -0.75 handicap 1,84
2 +0,84
2009261049 26.09.2020 12:49
26.09.2020 Chalon/Saone - Elan Bearnais Chalon/Saone -5.0 handicap 1,91
2 -2,00
2009261125 26.09.2020 13:25
26.09.2020 Lida - Mikashevichi 1 1,71
1 -1,00
2009261259 26.09.2020 14:59
26.09.2020 Sochi - Krasnodar Krasnodar -0.75 handicap 2,55
2 -2,00
2009271921 27.09.2020 21:21
28.09.2020 Harris - Tseng Tseng -5.5 handicap 2,06
1 +1,06
2009280858 28.09.2020 10:58
30.09.2020 Londero J. I. - Cecchinato M. Cecchinato M. -4.5 handicap 1,61
1 +0,61
2009281912 28.09.2020 21:12
29.09.2020 Cherepovets - Din. Minsk 1 SBR 1,91
1 -1,00
2009290746 29.09.2020 09:46
29.09.2020 Unicaja - Levallois Levallois +6.0 handicap 1,92
2 -2,00
2009290831 29.09.2020 10:31
30.09.2020 Struff J-L. - Altmaier D. over +36.0 gemov 1,82
1 -1,00
2009291422 29.09.2020 16:22
29.09.2020 Nizhny Novgorod - Bars Kazan Bars Kazan -1.0 handicap 1,71
2 -2,00
2009291518 29.09.2020 17:18
29.09.2020 Kunlun - Niznekamsk 1 SBR 1,87
2 -2,00
2009291910 29.09.2020 21:10
01.10.2020 Tauson C. - Collins D. R. Tauson C. -2.0 handicap 1,87
1 -1,00
2009292117 29.09.2020 23:17
01.10.2020 Giron - Monteiro Monteiro -5.5 handicap 1,80
1 +0,80
2009300716 30.09.2020 09:16
30.09.2020 FC Slonim - Neman FC Slonim +1.5 handicap 1,59
1 -1,00
2009301302 30.09.2020 15:02
30.09.2020 Orijent - NK Dinamo Zagreb 2 SBR 2 2,20
2 -2,00
2010010910 01.10.2020 11:10
01.10.2020 Legia - Karabach 1 1,90
1 -1,00
2010020711 02.10.2020 09:11
03.10.2020 Altmaier D. - Berrettini M. over +33.0 gemov 1,77
2 -2,00
2010020712 02.10.2020 09:12
03.10.2020 Garin C. - Khachanov K. 2 2,05
2 +2,10
2010021515 02.10.2020 17:15
02.10.2020 Detva - Liptovsky Mikulas 1 1,57
1 +0,57
2010022033 02.10.2020 22:33
04.10.2020 Podoroska N. - Krejcikova B. Podoroska N. -2.5 handicap 1,62
2 +1,24
2010030921 03.10.2020 11:21
03.10.2020 Tychy - Korona Kielce 2 SBR 2,07
1 +1,07
2010031009 03.10.2020 12:09
03.10.2020 Graz UBSC - Vienna Timberwolves Graz UBSC -15.0 handicap 2,02
2 -2,00
2010031010 03.10.2020 12:10
03.10.2020 Amsterdam - Feyenoord Feyenoord -8.0 handicap 1,95
2 +1,90
2010031550 03.10.2020 17:50
03.10.2020 Limoges - Le Portel Limoges -12.0 handicap 1,85
2 +1,70
2010031756 03.10.2020 19:56
03.10.2020 Zaglebie - Gornik Z. Zaglebie -0.25 handicap 1,91
1 +0,91
2010031801 03.10.2020 20:01
05.10.2020 Dimitrov G. - Tsitsipas S. Tsitsipas S. -4.0 handicap 1,62
2 +1,24
2010040743 04.10.2020 09:43
04.10.2020 Vienna Capitals - Fehervar AV19 Vienna Capitals -1.0 handicap 1,43
1 -1,00
2010041117 04.10.2020 13:17
04.10.2020 Sochi - FK Rostov FK Rostov -0.25 handicap 2,49
2 -2,00
2010041217 04.10.2020 14:17
04.10.2020 F. Voronezh - D. Bryansk F. Voronezh -0.75 handicap 2,13
1 -1,00
2010051427 05.10.2020 16:27
06.10.2020 Rublev - Tsitsipas over +38.5 gemov 1,71
2 -2,00
2010051530 05.10.2020 17:30
05.10.2020 Niznekamsk - Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk -1.0 handicap 2,16
2 +2,32
2010060919 06.10.2020 11:19
06.10.2020 Karlovy Vary - Sparta Praha 2 SBR 1,61
1 +0,61
2010061140 06.10.2020 13:40
06.10.2020 Randers - Bears Academy Randers -19.5 handicap 1,94
2 -2,00
2010061153 06.10.2020 13:53
06.10.2020 Vaerlose - Bakken Bears Vaerlose +27.0 handicap 1,95
2 -2,00
2010061301 06.10.2020 15:01
07.10.2020 Collins D. R. - Kenin S. Kenin S. -2.0 handicap 1,74
2 +1,48
2010071249 07.10.2020 14:49
07.10.2020 Sesvete - Gorica Gorica -1.25 handicap 1,80
2 -1,00
2010071251 07.10.2020 14:51
07.10.2020 Dilj - Rijeka Rijeka -2.0 handicap 1. Polčas 1,93
2 +1,86
2010071258 07.10.2020 14:58
09.10.2020 Schwartzman D - Nadal R. Nadal R. -7.5 handicap 2,12
2 -2,00
2010091416 09.10.2020 16:16
09.10.2020 DVTK - Slovan Bratislava 2 1,44
1 -1,00
2010091517 09.10.2020 17:17
09.10.2020 Widzew Lodz - Sandecja Nowy S. Widzew Lodz -1.0 handicap 1,83
1 0,00
2010091601 09.10.2020 18:01
09.10.2020 Din. Minsk - Kunlun 2 SBR 2,88
2 -2,00
2010100736 10.10.2020 09:36
10.10.2020 Barys Nur-Sultan - Cherepovets 1 1,75
10.10.2020 Salavat Ufa - CSKA Moscow CSKA Moscow -1.0 handicap 1,65
2 -2,00
2010100809 10.10.2020 10:09
10.10.2020 Amsterdam - Zwolle Zwolle -24.0 handicap 1,86
2 0,00
2010100814 10.10.2020 10:14
10.10.2020 Randers - Bakken Bears over +181.5 2,07
2 -2,00
2010100911 10.10.2020 11:11
10.10.2020 Kuznetsov An. - Troicki V. Kuznetsov An. -4.0 handicap 1,97
2 -2,00
2010100937 10.10.2020 11:37
10.10.2020 Servette - Ambri-Piotta 1 1,59
1 -1,00
2010101004 10.10.2020 12:04
10.10.2020 Rapperswil - Zurich 2 SBR 1,67
1 0,00
2010101242 10.10.2020 14:42
10.10.2020 Primorac Biograd - HV Posedarje 1 1,95
2 +1,90
2010101243 10.10.2020 14:43
10.10.2020 Dugo Selo - HAŠK 1. polčas X2 - neprehra HAŠK 1,83
2 +1,66
2010101646 10.10.2020 18:46
12.10.2020 Donskoy E. - Gerasimov E. Gerasimov E. -3.0 handicap 1,78
2 -2,00
2010110720 11.10.2020 09:20
11.10.2020 Rusko - Turecko 2 SBR 3,00
2 0,00
2010110810 11.10.2020 10:10
12.10.2020 Harris A. - Diez S. under -19.5 1,75
2 0,00
2010110818 11.10.2020 10:18
12.10.2020 Cuevas P. - Musetti L. over +21.5 gemov 1,85
2 +1,70
2010110918 11.10.2020 11:18
11.10.2020 Ban. Bystrica - DVTK 1 1,65
1 -1,00
2010110951 11.10.2020 11:51
11.10.2020 Korona Kielce - Odra Opole Korona Kielce -0.25 handicap 1,81
1 -1,00
2010111203 11.10.2020 14:03
11.10.2020 Hajduk Split 2 - Sesvete Hajduk Split 2 +0.25 handicap 1,72
2 -2,00
2010111736 11.10.2020 19:36
13.10.2020 Ruusuvuori E. - Davidovich Fokina A. Ruusuvuori E. -3.5 handicap 1,80
2 -2,00
2010120820 12.10.2020 10:20
12.10.2020 Struff J-L. - Otte O. Otte O. +3.0 handicap 1,88
2 +1,76
2010120821 12.10.2020 10:21
12.10.2020 Pellegrino A. - Travaglia S. over +22.0 gemov 1,85
2 +1,70
2010120822 12.10.2020 10:22
13.10.2020 Wolf J. - Raonic M. over +21.5 gemov 1,80
2 -2,00
2010131111 13.10.2020 13:11
14.10.2020 Musetti L. - Pellegrino A. over +20.5 1,80
2 -2,00
2010131457 13.10.2020 16:57
13.10.2020 Shinnik Yaroslavl - Neftekhimik 2 2,25
2 +2,50
2010131520 13.10.2020 17:20
13.10.2020 Torun - Gdynia Torun -5.0 handicap 1,89
2 +1,78
2010131611 13.10.2020 18:11
14.10.2020 Monaco - Antwerp Monaco -11.5 handicap 1,85
2 +1,70
2010131729 13.10.2020 19:29
15.10.2020 Kuhn N. - Diez S. 2 1,71
2 +1,42
2010140817 14.10.2020 10:17
15.10.2020 Simon G. - Bautista-Agut R. Simon G. +4.0 handicap 1,72
2 +1,44
2010141246 14.10.2020 14:46
14.10.2020 Gaj Mace - Vrbovec Gaj Mace -1.25 handicap 1,97
2 -2,00
2010141435 14.10.2020 16:35
15.10.2020 Khachanov - Karatsev Karatsev +4.5 handicap 1,82
2 +1,64
2010151643 15.10.2020 18:43
16.10.2020 Ramos - Cecchinato Ramos +2.5 handicap 1,83
2 -2,00
2010161021 16.10.2020 12:21
16.10.2020 Slaven Belupo - Istra 1 1,82
2 +1,64
2010161730 16.10.2020 19:30
16.10.2020 Odra Opole - Radomiak Radom Radomiak Radom -0.25 handicap 1,87
1 -0,50
2010161958 16.10.2020 21:58
17.10.2020 Zenit - Sochi 1 1,42
17.10.2020 Khimki - Spartak Moscow 2 1,52
2 +2,32
2010162000 16.10.2020 22:00
17.10.2020 Lokomotiv Moscow - Ufa Ufa +0.75 handicap 2,08
2 -1,00
2010170737 17.10.2020 09:37
17.10.2020 Auger-Aliassime F. - Bautista-Agut R. Auger-Aliassime F. +2.0 handicap 1,71
2 +1,42
2010170738 17.10.2020 09:38
17.10.2020 Polmans M. - Dzumhur D. 1 1,74
2 -2,00
2010170740 17.10.2020 09:40
17.10.2020 Nagal S. - Gombos N. Gombos N. -4.0 handicap 1,56
2 -2,00
2010170741 17.10.2020 09:41
17.10.2020 Blinkova A. - Zidansek T. Blinkova A. -2.5 handicap 1,81
2 +1,62
2010170838 17.10.2020 10:38
17.10.2020 Salon Vilpas - Kobrat Kobrat +14.5 handicap 1,87
2 +1,74
2010170911 17.10.2020 11:11
17.10.2020 Ambri-Piotta - Zug 2 SBR 1,51
1 0,00
2010171156 17.10.2020 13:56
17.10.2020 Cibalia - Solin Cibalia -0.75 handicap 1,76
2 +0,76
2010171226 17.10.2020 14:26
17.10.2020 Hrvace - OSK Otok Hrvace -1.0 handicap 1,80
1 -1,00
2010171228 17.10.2020 14:28
17.10.2020 Vodice - Zagora Zagora -0.75 handicap 1,80
1 +0,80
2010171229 17.10.2020 14:29
17.10.2020 Špansko - Trešnjevka Trešnjevka +0.25 1,97
1 +0,48
2010171416 17.10.2020 16:16
17.10.2020 FK Sarajevo - Siroki Brijeg 1 2,02
2 +2,04
2010171834 17.10.2020 20:34
21.10.2020 Delbonis F. - Schnur B. 2 1,93
2 +1,86
2010181015 18.10.2020 12:15
19.10.2020 Thompson J. - Simon G. Simon G. -2.5 handicap 1,91
2 +1,82
2010181016 18.10.2020 12:16
19.10.2020 Pliskova Kr. - Sakkari M. Pliskova Kr. +3.5 handicap 1,80
2 -2,00
2010181017 18.10.2020 12:17
20.10.2020 Zhang S. - Muchova K. Muchova K. -3.0 handicap 1,55
2 +1,10
2010181018 18.10.2020 12:18
18.10.2020 Zvolen - Kosice 1 1,43
1 +0,43
2010181019 18.10.2020 12:19
18.10.2020 Osijek - Lok. Zagreb Osijek -1.25 handicap 1,73
2 0,00
2010181030 18.10.2020 12:30
18.10.2020 Ludwigsburg - s.Oliver Wurzburg Ludwigsburg -8.0 handicap 1,92
2 +1,84
2010181216 18.10.2020 14:16
18.10.2020 Croatia Zmijavci - Rudes 1 1,91
2 -2,00
2010181227 18.10.2020 14:27
18.10.2020 Sloga - Primorac 2 SBR 1,82
1 -1,00
2010181228 18.10.2020 14:28
18.10.2020 Bistra - Ponikve Bistra +0.25 handicap 1,77
1 +0,39
2010181742 18.10.2020 19:42
22.10.2020 Rijeka - Real Sociedad 2 1,94
2 +1,88
2010181745 18.10.2020 19:45
19.10.2020 Krejcikova - Martincova Over +20.5 gemov 1,78
2 -2,00
2010191746 19.10.2020 19:46
19.10.2020 Lechia Gdansk - Pogon Szczecin Lechia Gdansk -0.25 handicap 2,08
2 -2,00
2010192118 19.10.2020 23:18
21.10.2020 Kecmanovic - Mannarino 2 2,03
2 +2,06
2010192150 19.10.2020 23:50
20.10.2020 Lenz - Ficovich Lenz -2.5 handicap 1,53
2 -2,00
2010200816 20.10.2020 10:16
20.10.2020 Rudar Labin - Zapresic under -3.0 1,85
2 +1,70
2010201536 20.10.2020 17:36
20.10.2020 Lokomotiv Yaroslavl - Sp. Moscow 2 SBR 3,40
1 0,00
2010201810 20.10.2020 20:10
22.10.2020 Goffin D. - Giron M. Giron M. +4.0 handicap 1,57
2 +1,14
2010210807 21.10.2020 10:07
21.10.2020 Kloten - Thurgau 1 1,56
1 -1,00
2010211337 21.10.2020 15:37
21.10.2020 Orenburg - Sochi Sochi -0.75 handicap 1,91
1 -1,00
2010211444 21.10.2020 16:44
23.10.2020 Gojo B. - Ofner S. over +22.0 gemov 1,84
2 0,00
2010211456 21.10.2020 16:56
21.10.2020 Pyrinto Tampere - Ura Basket Ura Basket +13.0 handicap 1,86
2 -2,00
2010211521 21.10.2020 17:21
21.10.2020 Kunlun - Metallurg Magnitogorsk 1 SBR 2,44
2 +2,88
2010221816 22.10.2020 20:16
22.10.2020 Hoffenheim - FK Crvena zvezda Hoffenheim -0.75 handicap 1,84
2 +1,68
2010222109 22.10.2020 23:09
23.10.2020 Evans D. - Khachanov K. 1 1,97
2 +1,94
2010231201 23.10.2020 14:01
23.10.2020 Sesvete - Orijent Orijent +0.75 handicap 2,07
2 -1,00
2010231205 23.10.2020 14:05
23.10.2020 Cherepovets - Metallurg Magnitogorsk 1 2,51
2 -2,00
2010231205 23.10.2020 14:05
23.10.2020 Cherepovets - Metallurg Magnitogorsk Cherepovets -1.0 handicap 3,20
1 -1,00
2010231222 23.10.2020 14:22
24.10.2020 Dynamo Moscow - Sochi Dynamo Moscow -0.75 handicap 2,51
2 +3,02
2010231233 23.10.2020 14:33
24.10.2020 SKA Khabarovsk - Chertanovo M. SKA Khabarovsk -0.75 handicap 1,75
1 +0,75
2010231458 23.10.2020 16:58
23.10.2020 Varazdin - Slaven Belupo 1X 1,76
2 -2,00
2010231537 23.10.2020 17:37
23.10.2020 Piast Gliwice - Wisla Plock 1 1,97
2 -2,00
2010231734 23.10.2020 19:34
24.10.2020 Nurmagomedov - Gaethje 2 3,59
1 -1,00
2010231738 23.10.2020 19:38
23.10.2020 Lausanne - Ambri 1 1,53
1 +0,53
2010240917 24.10.2020 11:17
24.10.2020 Bratislava - Steinbach BW 1 SBR 1,55
1 +0,55
2010240919 24.10.2020 11:19
24.10.2020 Sloga Kraljevo - Zeleznicar Pancevo 1 SBR 1,79
1 0,00
2010240920 24.10.2020 11:20
24.10.2020 HV Posedarje - Sloga Mravince 1 SBR 1,77
2 +1,54
2010240921 24.10.2020 11:21
24.10.2020 Zagora - Zmaj Blato Zagora -0.75 handicap 1,80
2 +1,60
2010240922 24.10.2020 11:22
24.10.2020 Split - Hrvace Over +3.0 1,80
1 +0,80
2010240924 24.10.2020 11:24
24.10.2020 Traiskirchen Lions - Vienna Basket Vienna Basket -5.0 handicap 1,90
2 +1,80
2010241151 24.10.2020 13:51
24.10.2020 Hajduk Split 2 - Dragovoljac 1 SBR 1,83
2 +1,66
2010241201 24.10.2020 14:01
24.10.2020 Solin - Dubrava 1 SBR 2,17
2 -2,00
2010241208 24.10.2020 14:08
24.10.2020 Wisla - Podbeskidzie Wisla -0.75 handicap 2,06
2 +2,12
2010241222 24.10.2020 14:22
24.10.2020 Amager - Randers Randers -31.0 handicap 1,92
2 -2,00
2010250932 25.10.2020 10:32
25.10.2020 Gaj Mace - Ponikve 1 SBR 1,72
2 +1,44
2010251026 25.10.2020 11:26
25.10.2020 Domzale - Mura Mura -0.75 handicap 1,78
2 -2,00
2010251052 25.10.2020 11:52
25.10.2020 Agram (W) - Neretva (W) Neretva (W) +2.0 handicap 1,72
1 +0,72
2010270800 27.10.2020 09:00
27.10.2020 Biel - Rapperswil 1 SBR 1,50
1 0,00
2010271256 27.10.2020 13:56
27.10.2020 Ambri-Piotta - Zurich 2 SBR 1,57
1 -1,00
2010271552 27.10.2020 16:52
28.10.2020 Mornar Bar - Buducnost Buducnost -4.0 handicap 1,74
2 -2,00
2010271601 27.10.2020 17:01
28.10.2020 Dortmund - Zenit 1 1,38
28.10.2020 Krasnodar - Chelsea 2 1,46
2 +2,03
2010280904 28.10.2020 10:04
28.10.2020 Salon Vilpas - Kataja Salon Vilpas -9.0 handicap 1,98
2 +1,96
2010281044 28.10.2020 11:44
28.10.2020 D. Bryansk - Baltika Baltika -0.75 handicap 2,09
2 +2,18
2010281054 28.10.2020 11:54
28.10.2020 Neftekhimik - Krasnodar 2 Neftekhimik -0.75 handicap 2,08
2 +2,16
2010300836 30.10.2020 09:36
30.10.2020 Pyrinto Tampere - Helsinki Seagulls Helsinki Seagulls -7.0 handicap 1,75
2 +1,50
2010301124 30.10.2020 12:24
30.10.2020 Metallurg Magnitogorsk - Salavat Ufa 2 SBR 1,88
2 +1,76
2010311013 31.10.2020 11:13
31.10.2020 UU-Korihait Uusikaupunki - Salon Vilpas Salon Vilpas -20.0 handicap 1,83
2 +1,66
2010311103 31.10.2020 12:03
31.10.2020 Osijek 2 - Hajduk Split 2 Hajduk Split 2 +0.75 handicap 2,00
2 +2,00
2010311149 31.10.2020 12:49
31.10.2020 Sochi - Lokomotiv Moscow 2 SBR 2,16
1 -1,00
2010311351 31.10.2020 14:51
31.10.2020 Slaven Belupo - Osijek 2 1,99
2 +1,98
2011011342 01.11.2020 14:42
01.11.2020 F. Voronezh - Spartak Moscow 2 F. Voronezh -0.75 handicap 2,13
1 -1,00
2011021001 02.11.2020 11:01
02.11.2020 Crvena zvezda mts - Krka Novo mesto Crvena zvezda mts -24.0 handicap 1,82
2 +1,64
2011021607 02.11.2020 17:07
02.11.2020 Warta Poznan - Legia Legia -1.0 handicap 1,85
1 +0,85
2011030950 03.11.2020 10:50
05.11.2020 Rijeka - Napoli Napoli -1.5 handicap 1,73
2 -2,00
2011030951 03.11.2020 10:51
05.11.2020 FK Crvena zvezda - Gent FK Crvena zvezda -0.75 handicap 1,91
2 +0,91
2011040955 04.11.2020 10:55
05.11.2020 D. Zagreb - Wolfsberger AC Wolfsberger AC +0.25 handicap 1,96
2 -2,00
2011041003 04.11.2020 11:03
08.11.2020 D. Zagreb - Istra 1961 Istra 1961 +1.75 handicap 2,08
2 -2,00
2011041017 04.11.2020 11:17
04.11.2020 Zenit - Lazio 1 SBR 1,95
1 0,00
2011041023 04.11.2020 11:23
04.11.2020 Unics Kazan - Venezia Unics Kazan -5.0 handicap 1,68
2 -2,00
2011041034 04.11.2020 11:34
04.11.2020 Salon Vilpas - Pyrinto Tampere Salon Vilpas -8.5 handicap 1,88
2 +1,76
2011041550 04.11.2020 16:50
04.11.2020 Osijek - Lok. Zagreb Osijek -1.0 handicap 1,87
2 0,00
2011051156 05.11.2020 12:56
05.11.2020 BC Kalev/Cramo - Astana 2 ML 2,38
1 +1,38
2011051207 05.11.2020 13:07
05.11.2020 Zenit - Olympiacos Olympiacos +5.0 handicap 1,77
2 +1,54
2011061135 06.11.2020 12:35
06.11.2020 Sesvete - Osijek 2 Osijek 2 +0.25 handicap 1,89
2 +1,78
2011061220 06.11.2020 13:20
06.11.2020 Panathinaikos - CSKA Moscow CSKA Moscow -4.0 handicap 1,71
1 +0,71
2011061227 06.11.2020 13:27
06.11.2020 Sochi - Ufa Ufa +0.25 handicap 3,00
1 +1,00
2011061401 06.11.2020 15:01
06.11.2020 Detva - Ban. Bystrica 1 SBR 1,91
1 -1,00
2011061653 06.11.2020 17:53
06.11.2020 MNK Osijek - AFC Universitas 1 2,10
1 +1,10
2011062116 06.11.2020 22:16
07.11.2020 Volga Ulyanovsk - Stroitel 1 1,34
1 -1,00
2011070842 07.11.2020 09:42
07.11.2020 Kataja - Kouvot Kouvola Kataja -12.0 handicap 1,84
2 -2,00
2011070843 07.11.2020 09:43
07.11.2020 Trinec - Kometa Brno 1 1,67
1 -1,00
2011070926 07.11.2020 10:26
07.11.2020 TSC Backa Topola - Mladost TSC Backa Topola -0.75 handicap 1,80
2 +1,60
2011071042 07.11.2020 11:42
07.11.2020 Vienna Timberwolves - Vienna Basket Vienna Basket -12.5 handicap 1,99
2 +1,98
2011071043 07.11.2020 11:43
07.11.2020 Maribor - Domzale Maribor -1.0 handicap 1,72
2 0,00
2011071044 07.11.2020 11:44
07.11.2020 Tambov - Akhmat Grozny Akhmat Grozny -0.75 handicap 2,20
1 +0,60
2011071055 07.11.2020 11:55
07.11.2020 Spartak Moscow 2 - Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod -0.75 handicap 2,04
2 +2,08
2011071113 07.11.2020 12:13
07.11.2020 D. Bryansk - SKA Khabarovsk D. Bryansk -0.25 handicap 3,01
1 -1,00
2011071125 07.11.2020 12:25
07.11.2020 Chertanovo M. - Yenisey Yenisey -0.75 handicap 2,06
1 +0,53
2011071146 07.11.2020 12:46
07.11.2020 Cibalia - Dubrava Dubrava +0.75 handicap 1,87
2 +1,74
2011071153 07.11.2020 12:53
07.11.2020 Kustosija - Croatia Zmijavci Croatia Zmijavci +0.75 handicap 1,76
2 -2,00
2011071827 07.11.2020 19:27
07.11.2020 Slask Wroclaw - Gornik Slask Wroclaw -0.25 handicap 2,05
1 -0,50
2011081136 08.11.2020 12:36
08.11.2020 Hajduk Split 2 - Junak 1 1,87
2 +1,74
2011091218 09.11.2020 13:18
10.11.2020 Ulm - Brescia Ulm -6.5 handicap 1,90
2 +1,80
2011091552 09.11.2020 16:52
09.11.2020 Karlovy Vary - Trinec 2 SBR 1,50
1 +0,50
2011100914 10.11.2020 10:14
10.11.2020 Fribourg - Ambri-Piotta 1 1,50
1 +0,50
2011101558 10.11.2020 16:58
10.11.2020 DVTK - Liptovsky Mikulas 1 1,43
1 +0,43
2011111108 11.11.2020 12:08
11.11.2020 Tekstilshtik - Baltika 2 2,03
1 -1,00
2011111109 11.11.2020 12:09
11.11.2020 Akron Togliatti - Volgar-Astrakhan 2 1,97
1 +0,97
2011111508 11.11.2020 16:08
11.11.2020 Mlada Boleslav - Kometa Brno 1 SBR 1,73
1 +0,73
2011111609 11.11.2020 17:09
11.11.2020 LKS Lodz - Korona Kielce LKS Lodz -1.0 handicap 2,00
1 +1,00
2011121006 12.11.2020 11:06
12.11.2020 Tractor Chelyabinsk - Bars Kazan 2 SBR 1,98
1 -1,00
2011121012 12.11.2020 11:12
12.11.2020 CSKA Moscow - Baskonia Baskonia +9.0 handicap 1,74
1 +0,74
2011121225 12.11.2020 13:25
12.11.2020 Vienna Basket - Oberwart Gunners Vienna Basket -6.5 handicap 1,93
2 -2,00
2011131006 13.11.2020 11:06
13.11.2020 Trinec - Olomouc 1 1,40
1 +0,40
2011131007 13.11.2020 11:07
13.11.2020 Lyon-Villeurbanne - Zenit Petersburg Zenit Petersburg -3.0 handicap 1,67
2 +1,34
2011131009 13.11.2020 11:09
13.11.2020 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk Avangard Omsk -1.0 handicap 2,25
1 +1,25
2011131421 13.11.2020 15:21
13.11.2020 Arka Gdynia - GKS Belchatow Arka Gdynia -1.0 handicap 1,94
1 -1,00
2011140958 14.11.2020 10:58
14.11.2020 Grizzly Wolfsburg - Dusseldorf 1 SBR 1,76
1 +0,76
2011141240 14.11.2020 13:40
14.11.2020 Bakken Bears - Svendborg Svendborg +15.0 handicap 1,93
2 +1,86
2011141918 14.11.2020 20:18
14.11.2020 Syntainics MBC - Crailsheim Merlins Syntainics MBC +3.5 handicap 1,92
2 -2,00
2011151141 15.11.2020 12:41
15.11.2020 Mountfield HK - Olomouc 1 1,50
1 +0,50
2011171026 17.11.2020 11:26
17.11.2020 Barys Nur-Sultan - Metallurg Magnitogorsk 2 SBR 1,93
1 0,00
2011171236 17.11.2020 13:36
18.11.2020 Lokomotiv Kuban - Lietkabelis Lokomotiv Kuban -14.5 handicap 2,24
2 -2,00
2011180958 18.11.2020 10:58
18.11.2020 Bremerhaven - Dusseldorf 1 SBR 1,51
1 0,00
2011181529 18.11.2020 16:29
18.11.2020 Dornbirn - Steinbach BW 1 SBR 1,85
1 +0,85
2011181612 18.11.2020 17:12
18.11.2020 Salon Vilpas - Kouvot Kouvola Salon Vilpas -13.5 handicap 1,89
2 +1,78
2011191446 19.11.2020 15:46
19.11.2020 Khimki M. - Anadolu Efes Khimki M. +6.0 handicap 1,67
19.11.2020 Bayern - CSKA Moscow CSKA Moscow -2.0 handicap 1,65
1 -1,00
2011201212 20.11.2020 13:12
20.11.2020 Palencia - Tizona Burgos Palencia -11.5 handicap 1,96
2 -2,00
2011201737 20.11.2020 18:37
20.11.2020 Alba Berlin - Zenit Petersburg Zenit Petersburg -4.0 handicap 1,81
1 +0,81
2011201806 20.11.2020 19:06
20.11.2020 Steinbach BW - Bolzano 2 SBR 1,51
1 +0,51
2011201857 20.11.2020 19:57
20.11.2020 Gornik Z. - Piast Gliwice 1. polčas - 2 SBR 1,79
1 +0,79
2011210912 21.11.2020 10:12
21.11.2020 Oldenburg - Frankfurt Oldenburg -9.5 handicap 1,90
2 +1,80
2011210956 21.11.2020 10:56
21.11.2020 Horsens - Herlev Wolfpack Horsens -14.5 handicap 1,85
2 +1,70
2011211028 21.11.2020 11:28
21.11.2020 Krasnodar - Tambov Krasnodar -1.25 handicap 2,06
1 -0,50
2011211604 21.11.2020 17:04
21.11.2020 Zaglebie - Stal Mielec Zaglebie -0.75 handicap 1,92
1 -1,00
2011220931 22.11.2020 10:31
22.11.2020 Unics Kazan - Khimki M. Khimki M. -3.0 handicap 1,87
2 -2,00
2011220942 22.11.2020 10:42
22.11.2020 Swans Gmunden - St. Polten Swans Gmunden -10.5 handicap 1,91
2 -2,00
2011221043 22.11.2020 11:43
22.11.2020 Lech Poznan - Rakow Lech Poznan -0.25 handicap 1,90
1 -0,50
2011221528 22.11.2020 16:28
22.11.2020 Rubin Kazan - FK Rostov FK Rostov -0.25 handicap 2,56
2 +3,12
2011231544 23.11.2020 16:44
23.11.2020 Kunlun - Dinamo Riga 1 SBR 1,86
1 0,00
2011232110 23.11.2020 22:10
24.11.2020 Vodnik - Baykal Energy 1 1,50
1 -1,00
2011241024 24.11.2020 11:24
24.11.2020 Dusseldorf - Krefeld Pinguine 1 SBR 1,54
1 +0,54
2011241532 24.11.2020 16:32
24.11.2020 Zurich - Langnau 1 1,40
1 +0,40
2011251422 25.11.2020 15:22
25.11.2020 Shinnik Yaroslavl - Baltika 2 SBR 1,67
1 +0,67
2011280945 28.11.2020 10:45
28.11.2020 Khimki - Krasnodar 2 1,78
1 -1,00
2011281724 28.11.2020 18:24
29.11.2020 Radomiak Radom - GKS Belchatow 1 1,71
1 +0,71
2011291020 29.11.2020 11:20
29.11.2020 Ufa - Tambov Ufa -0.75 handicap 2,49
1 +1,49
2011291052 29.11.2020 11:52
29.11.2020 Bolzano - Villach 1 1,61
1 +0,61
2011291058 29.11.2020 11:58
29.11.2020 D. Bryansk - Tomsk 2 SBR 1,79
1 -1,00
2012011138 01.12.2020 12:38
01.12.2020 Pyrinto Tampere - UU-Korihait Uusikaupunki Pyrinto Tampere -24.5 handicap 1,84
2 +1,68
2012021026 02.12.2020 11:26
02.12.2020 Tabor Sezana - Celje Tabor Sezana +0.25 handicap 1,64
1 0,00
2012021221 02.12.2020 13:21
02.12.2020 Karhu Basket - Ura Basket Ura Basket +20.0 handicap 1,88
2 +1,76
2012021324 02.12.2020 14:24
02.12.2020 Mura - Bravo under -2.5 1,90
1 +0,90
2012031643 03.12.2020 17:43
03.12.2020 Benfica - Lech Poznan 1. polčas Benfica -1.0 handicap 2,23
1 0,00
2012041251 04.12.2020 13:51
04.12.2020 Umea - KFUM Fryshuset over +181.5 1,95
2 -2,00
2012041555 04.12.2020 16:55
04.12.2020 Detva - DVTK 1 SBR 1,89
1 +0,89
2012041558 04.12.2020 16:58
04.12.2020 Legnica - Stomil Olsztyn 1 1,99
1 -1,00
2012041748 04.12.2020 18:48
04.12.2020 Bears Academy - Svendborg Bears Academy +16.0 handicap 1,85
2 +1,70
2012041904 04.12.2020 20:04
04.12.2020 Cracovia - Wisla 2 SBR 2,07
1 0,00
2012051103 05.12.2020 12:03
05.12.2020 Krasnodar - R. Volgograd Krasnodar -1.5 handicap 1,97
1 +0,97
2012051105 05.12.2020 12:05
05.12.2020 Termalica B-B. - LKS Lodz Termalica B-B. -0.75 handicap 1,96
1 +0,96
2012051108 05.12.2020 12:08
05.12.2020 Villach - Steinbach BW 1 SBR 1,47
1 -1,00
2012051121 05.12.2020 12:21
05.12.2020 Akron Togliatti - Baltika Baltika -0.75 handicap 2,11
1 +1,11
2012051442 05.12.2020 15:42
05.12.2020 Harilaos Trikoupis - Iraklis 2 ML 1,79
2 +1,58
2012051534 05.12.2020 16:34
05.12.2020 Aluminij - Mura 2 SBR 1,69
1 +0,69
2012051713 05.12.2020 18:13
05.12.2020 Peristeri - Lavrio Peristeri -12.5 handicap 1,91
2 -2,00
2012051826 05.12.2020 19:26
05.12.2020 Legia - Lechia Gdansk Legia -1.0 handicap 2,02
1 +1,02
2012060845 06.12.2020 09:45
06.12.2020 Chemnitz - Frankfurt 1 ML 2,38
2 -2,00
2012061029 06.12.2020 11:29
06.12.2020 Bravo - Tabor Sezana over +2.25 1,71
1 0,00
2012061311 06.12.2020 14:11
06.12.2020 Piast Gliwice - Zaglebie Piast Gliwice -0.25 handicap 1,74
1 -0,50
2012061409 06.12.2020 15:09
06.12.2020 Mountfield HK - Plzen 1 SBR 1,73
1 -1,00
2012061535 06.12.2020 16:35
06.12.2020 Maribor - ND Gorica ND Gorica +1.75 handicap 1,89
1 -0,50
2012080851 08.12.2020 09:51
08.12.2020 Lausanne - Bern 1 SBR 1,53
1 +0,53
2012081228 08.12.2020 13:28
08.12.2020 Cedevita Olimpija - Trento Cedevita Olimpija -4.5 handicap 1,75
2 +1,50
2012081253 08.12.2020 13:53
08.12.2020 Trencin - Nitra 1 SBR 1,70
1 0,00
2012082000 08.12.2020 21:00
09.12.2020 Tabor Sezana - Celje Tabor Sezana +0.25 handicap 1,68
1 +0,68
2012091527 09.12.2020 16:27
09.12.2020 Unics Kazan - JL Bourg JL Bourg +8.0 handicap 1,80
1 +0,80
2012091537 09.12.2020 16:37
09.12.2020 Szombathely - Nizhny Novgorod Szombathely +3.5 handicap 1,89
2 -2,00
2012110843 11.12.2020 09:43
11.12.2020 Bolzano - Steinbach BW 1 1,36
1 +0,36
2012111322 11.12.2020 14:22
12.12.2020 Koper - Maribor Over +2.5 1,80
1 +0,80
2012111351 11.12.2020 14:51
11.12.2020 Fos-sur-Mer - Souffelweyersheim Fos-sur-Mer -9.5 handicap 1,93
2 -2,00
2012121237 12.12.2020 13:37
12.12.2020 Bristol Flyers - Glasgow Bristol Flyers -4.5 handicap 1,95
2 +1,90
2012121352 12.12.2020 14:52
12.12.2020 Crailsheim Merlins - Oldenburg Oldenburg -4.5 handicap 1,88
2 -2,00
2012131002 13.12.2020 11:02
13.12.2020 Plymouth Raiders - Glasgow Plymouth Raiders -12.0 handicap 1,92
2 -2,00
2012131003 13.12.2020 11:03
13.12.2020 Stal Mielec - Lech Poznan Lech Poznan -1.0 handicap 1,84
1 -1,00
2012131004 13.12.2020 11:04
13.12.2020 Salavat Ufa - Sibir Novosibirsk Salavat Ufa -1.0 handicap 2,41
1 +1,41
2012131540 13.12.2020 16:40
13.12.2020 Scafati - Pistoia Scafati -10.0 handicap 1,92
2 +1,84
2012151802 15.12.2020 19:02
15.12.2020 Team FOG Naestved - Randers Randers -2.5 handicap 1,90
2 -2,00
2012151837 15.12.2020 19:37
15.12.2020 Chalon/Saone - Roanne Chalon/Saone -5.5 handicap 1,91
2 -2,00
2012160844 16.12.2020 09:44
17.12.2020 Virtus Bologna - Antwerp Virtus Bologna -14.5 handicap 1,96
2 +1,92
2012191020 19.12.2020 11:20
19.12.2020 O. Ljubljana - ND Gorica O. Ljubljana -1.0 handicap 1,68
1 +0,68
2012191350 19.12.2020 14:50
19.12.2020 HBA-Marsky Helsinki - Pyrinto Tampere 2 Pyrinto Tampere 2 +10.5 handicap 1,87
2 +1,74
2012201319 20.12.2020 14:19
20.12.2020 Ostrow Wielkopolski - Gdynia Ostrow Wielkopolski -12.5 handicap 1,90
2 +1,80
2012201523 20.12.2020 16:23
20.12.2020 Klagenfurt - TWK Innsbruck 1 SBR 1,45
1 -1,00
2012201606 20.12.2020 17:06
20.12.2020 Klosterneuburg Dukes - Vienna Basket Vienna Basket +3.0 handicap 1,90
2 -2,00
2012221246 22.12.2020 13:46
22.12.2020 Levallois - Blois Levallois -13.5 handicap 1,62
2 +1,24
2012221545 22.12.2020 16:45
22.12.2020 Dyn. Moscow - Jokerit Dyn. Moscow -1.0 handicap 1,65
2 +1,30
2012221716 22.12.2020 18:16
22.12.2020 Klagenfurt - Vienna Capitals 1 SBR 1,70
1 +0,70
2012222101 22.12.2020 22:01
23.12.2020 Zug - Langnau Tigers 1 1,43
1 +0,43
2012230935 23.12.2020 10:35
23.12.2020 Torun - Legia Torun -4.5 handicap 1,87
2 -2,00
2012231437 23.12.2020 15:37
23.12.2020 Svitavy - USK Prague Svitavy -6.5 handicap 1,94
2 +1,88
2012281107 28.12.2020 12:07
28.12.2020 Munchen - Nurnberg Ice Tigers Munchen -1.0 handicap 1,44
1 +0,44
2101041055 04.01.2021 11:55
04.01.2021 Torun - HydroTruck Radom Torun -9.0 handicap 1,94
2 +1,88
2101041056 04.01.2021 11:56
04.01.2021 Team FOG Naestved - Herlev Wolfpack Herlev Wolfpack +12.0 handicap 1,95
2 -2,00
2101041057 04.01.2021 11:57
05.01.2021 Bolzano - TWK Innsbruck 1 1,33
1 +0,33
2101041157 04.01.2021 12:57
04.01.2021 Olympiakos - Mega Bemax over +163.5 1,83
2 -2,00
2101042206 04.01.2021 23:06
05.01.2021 Bondar A. - Sizikova Y. Bondar A. -5.5 handicap 1,85
2 +1,70
2101051043 05.01.2021 11:43
07.01.2021 Bellucci T. - Monteiro T. over +21.0 gemov 1,62
2 0,00
2101051428 05.01.2021 15:28
06.01.2021 Pavlyuchenkova A. - Jabeur O. Jabeur O. -1.5 gem handicap 1,80
2 +1,60
2101051441 05.01.2021 15:41
06.01.2021 Zidansek T. - Brady J. under -19.5 gemov 1,80
2 -2,00
2101051944 05.01.2021 20:44
07.01.2021 Ruusuvuori E. - Vesely J. Ruusuvuori E. -3.0 handicap 1,88
2 +1,76
2101061138 06.01.2021 12:38
06.01.2021 Bornova - Akhisar Belediye 1 ML 2,30
2 -2,00
2101061546 06.01.2021 16:46
06.01.2021 Straubing Tigers - Augsburger Panther 1 SBR 1,50
2 -2,00
2101062021 06.01.2021 21:21
07.01.2021 Pellegrino A. - Kuzmanov D. Kuzmanov D. -2.5 handicap 1,91
2 -2,00
2101071508 07.01.2021 16:08
09.01.2021 Travaglia S. - Ruusuvuori E. Ruusuvuori E. -3.0 handicap 1,74
2 -2,00
2101081332 08.01.2021 14:32
08.01.2021 Podolsk - Sochi Podolsk -1.0 handicap 1,72
1 +0,72
2101081921 08.01.2021 20:21
08.01.2021 Worcester Wolves - Glasgow Rocks over +152.5 bodov 1,94
2 +1,88
2101090923 09.01.2021 10:23
10.01.2021 Tiafoe F. - Fratangelo B. over +21.0 gemov 1,60
2 +1,20
2101091414 09.01.2021 15:14
10.01.2021 Sabalenka A. - Jabeur O. over +20.5 gemov 1,81
2 -2,00
2101091419 09.01.2021 15:19
09.01.2021 Panthers Schwenningen - Rostock Rostock +4.5 handicap 1,99
2 +1,98
2101091430 09.01.2021 15:30
09.01.2021 PAOK - Harilaos Trikoupis PAOK -13.0 handicap 1,96
2 -2,00
2101091451 09.01.2021 15:51
09.01.2021 Istanbul Basket - Merkezefendi over +150.5 1,85
2 -2,00
2101091642 09.01.2021 17:42
09.01.2021 Oldenburg - Bayeruth Oldenburg -12.5 handicap 1,91
2 -2,00
2101092059 09.01.2021 21:59
10.01.2021 Bagnis F. - Ramanathan R. 2 1,91
2 +1,82
2101092136 09.01.2021 22:36
10.01.2021 Hijikata R. - Eubanks C. Hijikata R. +4.5 handicap 1,92
2 +1,84
2101100943 10.01.2021 10:43
11.01.2021 Gunneswaran P. - Schnur B. over +22.0 gemov 1,69
2 +1,38
2101100944 10.01.2021 10:44
11.01.2021 Soeda G. - Cressy M. over +22.0 gemov 1,70
2 +1,40
2101100945 10.01.2021 10:45
11.01.2021 De Greef A. - Safwat M. Safwat M. -2.5 handicap 1,78
2 +1,56
2101101154 10.01.2021 12:54
10.01.2021 HBA-Marsky Helsinki - Jyvaskyla HBA-Marsky Helsinki -15.5 handicap 1,85
2 -2,00
2101101250 10.01.2021 13:50
10.01.2021 Ehingen - Paderborn Paderborn -7.5 handicap 1,89
2 +1,78
2101101353 10.01.2021 14:53
10.01.2021 Ehingen - Paderborn Paderborn over +93.5 bodov 1,99
2 +1,98
2101101355 10.01.2021 14:55
10.01.2021 Poprad - Slovan 1 SBR 1,69
2 +1,38
2101101521 10.01.2021 16:21
10.01.2021 Helsingin NMKY - ToPo Helsinki over +178.5 bodov 1,85
2 -2,00
2101101615 10.01.2021 17:15
12.01.2021 Ramanathan R. - Wu Tung-Lin 2 1,62
2 +1,24
2101111035 11.01.2021 11:35
11.01.2021 Irkutsk - Uralmash Ekaterinburg over +164.5 bodov 1,86
2 +1,72
2101111203 11.01.2021 13:03
11.01.2021 Novosibirsk - Samara over +164.5 bodov 1,85
2 -2,00
2101121227 12.01.2021 13:27
12.01.2021 Khimki M. - Barcelona 1 ML 3,50
2 -2,00
2101121316 12.01.2021 14:16
12.01.2021 Vichy-Clermont - Lille Vichy-Clermont -6.5 handicap 1,98
2 +1,96
2101121848 12.01.2021 19:48
12.01.2021 Kaysersberg - Andrezieux Boutheon ALS Andrezieux Boutheon ALS -15.5 handicap 1,83
2 -2,00
2101131319 13.01.2021 14:19
13.01.2021 TFT Skopje - Tivat TFT Skopje -6.5 handicap 1,90
2 +1,80
2101131626 13.01.2021 17:26
13.01.2021 Maccabi Haifa - Gilboa Galil Maccabi Haifa +6.5 handicap 1,91
2 +1,82
2101131635 13.01.2021 17:35
13.01.2021 Maccabi Haifa - Gilboa Galil over +160.5 bodov 1,80
2 +1,60
2101141731 14.01.2021 18:31
14.01.2021 Ammerud - Asker Over +161.5 bodov 1,94
2 +1,88
2101151335 15.01.2021 14:35
16.01.2021 Vechta - Giessen over +175.5 bodov 2,00
2 +2,00
2101151353 15.01.2021 14:53
15.01.2021 Worcester Wolves - Cheshire Phoenix over +155.5 bodov 1,98
2 -2,00
2101151405 15.01.2021 15:05
15.01.2021 Ufimets Ufa - Irkutsk Irkutsk +9.5 handicap 1,76
2 -2,00
2101151439 15.01.2021 15:39
15.01.2021 Kouvot Kouvola - Salon Vilpas Salon Vilpas -11.0 handicap 1,92
2 +1,84
2101151623 15.01.2021 17:23
15.01.2021 Zenit Petersburg - Zalgiris Kaunas 2 ML 2,60
2 -2,00
2101151630 15.01.2021 17:30
15.01.2021 CSKA Moscow - Barcelona CSKA Moscow -3.0 handicap 1,63
2 -2,00
2101151645 15.01.2021 17:45
15.01.2021 Raiders Basket - Oulun Raiders Basket -9.5 handicap 2,01
2 +2,02
2101161129 16.01.2021 12:29
16.01.2021 Merkezefendi - Duzce Belediye 2 ML 2,13
2 +2,26
2101161145 16.01.2021 12:45
16.01.2021 Uralmash Ekaterinburg - Burevestnik Jaroslav Uralmash Ekaterinburg -25.5 handicap 1,88
2 +1,76
2101161251 16.01.2021 13:51
16.01.2021 Jyvaskyla - Oulun over +164.5 bodov 1,90
2 +1,80
2101161453 16.01.2021 15:53
16.01.2021 Celovec - BBC Nord Celovec -2.5 handicap 1,91
2 -2,00
2101161656 16.01.2021 17:56
16.01.2021 Raiders Tirol - Dornbirn over +156.5 bodov 1,88
2 +1,76
2101161807 16.01.2021 19:07
17.01.2021 Nitra - Kosice 1 SBR 1,50
2 0,00
2101181709 18.01.2021 18:09
18.01.2021 Orzinuovi - Capo d'Orlando Orzinuovi -7.5 handicap 1,94
2 -2,00
2101191200 19.01.2021 13:00
19.01.2021 Nizhny Novgorod - Szombathely Szombathely +4.0 handicap 2,28
2 -2,00
2101201015 20.01.2021 11:15
20.01.2021 Galatasaray - Sassari over +172.5 bodov 1,83
2 +1,66
2101201016 20.01.2021 11:16
20.01.2021 Bakken Bears - Tenerife over +172.5 bodov 1,83
2 +1,66
2101201243 20.01.2021 13:43
20.01.2021 Konyaspor - Bornova Bornova -3.5 handicap 1,85
2 -2,00
2101201617 20.01.2021 17:17
20.01.2021 UU-Korihait Uusikaupunki - Lahti Basketball Lahti Basketball -18.5 handicap 1,93
2 +1,86
2101211020 21.01.2021 11:20
21.01.2021 Yekaterinburg - Cherepovets 2 SBR 3,50
2 +5,00
2101211105 21.01.2021 12:05
21.01.2021 Horsens - Svendborg Horsens -5.0 handicap 1,92
2 0,00
2101220817 22.01.2021 09:17
22.01.2021 Iserlohn Roosters - Krefeld Pinguine