Úspešné tipy - Bieloruské športy

O stránke: TIPY OD ODBORNÍKA NA BIELORUSKÉ ŠPORTY, ktorý je súčasťou mojej VIP skupiny, ktorá obsahuje až 4 DLHODOBO ÚSPEŠNÉ VERIFIKOVANÉ ZDROJE. Dlhodobú verifikáciu tohto zdroja nájdete aj v odkaze "Verifikácia inou stránkou". Tipy vám vždy prídu ihneď, ako ich originálne zdroje odošlú, nakoľko sú preposielané automaticky softwérom. FREE TIPY NÁJDETE NA TELEGRAME TU: https://t.me/joinchat/AAAAAEregMFxHknEp56TPg Viac informácií o danom zdroji nájdete aj tu na mojom webe: http://www.uspesne-tipy.sk/produkty-a-cennik/ KONTAKT EMAIL: info@uspesne-tipy.sk FACEBOOK: https://www.facebook.com/uspesne.tipy.sk/ TELEGRAM: @uspesnetipy
Cena: Skúšobná verzia ZDARMA, potom 19.99€ na mesiac za všetky 4 zdroje spolu (originálna cena zdrojov je viac ako 200€ mesačne)
Webstránka: link
Facebook stránka: link

Celkové štatistiky

Mesiac Výhra - Remíza - Prehra ROI Vklady Profit
2020 / 06 28 - 5 - 9 120.74 % 126 26.13
2020 / 07 22 - 2 - 11 108.74 % 106 9.26
2020 / 08 9 - 1 - 3 127.23 % 40 10.89
Celkovo / Priemer 59 - 8 - 23 117.01 % 272 46.28

Podané tipy

ID Pridané o Tiket Stávka Profit
2006021628 02.06.2020 18:28
06.06.2020 Dynamo Brest - FC Minsk Dynamo Brest -1.0 handicap 1,56
3 +1,68
2006021629 02.06.2020 18:29
07.06.2020 Belshina - Din. Minsk 2 1,54
3 +1,62
2006031003 03.06.2020 12:03
07.06.2020 Shakhtyor Soligorsk - Energetik BGU 1 1,59
3 +1,77
2006051113 05.06.2020 13:13
06.06.2020 Sachter Soligorsk 2 - Energetik-BGU 2 1 1,72
3 +2,16
2006051114 05.06.2020 13:14
06.06.2020 Belshina 2 - Din. Minsk 2 2 1,40
3 +1,20
2006060917 06.06.2020 11:17
06.06.2020 Osipovichi - Sputnik Sputnik -2.0 handicap 1,44
3 0,00
2006060918 06.06.2020 11:18
06.06.2020 BumProm Gomel - Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev -1.25 handicap 1,33
3 +0,99
2006060918 06.06.2020 11:18
06.06.2020 Meliorator Zhitkovichi - Lida Lida -1.0 handicap 1,85
3 -3,00
2006060919 06.06.2020 11:19
06.06.2020 BGU Minsk - FC Gomel FC Gomel -5.0 handicap 1,30
3 0,00
2006060920 06.06.2020 11:20
07.06.2020 Kronon Stolbtsy - Mikashevichi Mikashevichi -1.0 handicap 1,47
3 +1,41
2006060920 06.06.2020 11:20
06.06.2020 SMIavtotrans - FC Slonim FC Slonim -1.25 handicap 2,00
3 +3,00
2006060921 06.06.2020 11:21
06.06.2020 Pershiy Region - Lokomotiv Gomel Over +3.0 1,47
3 +1,41
2006101129 10.06.2020 13:29
11.06.2020 Minsk 2 - Isloch 2 Minsk 2 vyhrá bez remízy 1,80
3 +2,40
2006101139 10.06.2020 13:39
13.06.2020 Din Minsk - Slavia Mozyr Under -3.0 1,60
3 +1,80
2006111250 11.06.2020 14:50
13.06.2020 Rukh Brest 2 - Vitebsk 2 1 1,72
3 +2,16
2006111251 11.06.2020 14:51
12.06.2020 Neman 2 - Smolevichi 2 1 1,72
3 +2,16
2006111251 11.06.2020 14:51
13.06.2020 Krumkachy - Volna Pinsk 1 1,54
3 -3,00
2006111252 11.06.2020 14:52
13.06.2020 FC Gomel - Lida 1 1,51
3 +1,53
2006111252 11.06.2020 14:52
14.06.2020 Naftan - Oshmyany 1 1,74
3 -3,00
2006111253 11.06.2020 14:53
14.06.2020 Lokomotiv Gomel - Orsha 1 1,46
3 -3,00
2006111725 11.06.2020 19:25
14.06.2020 BATE - Shakhtyor Soligorsk BATE výhra v stávke bez remízy 1,61
3 0,00
2006121218 12.06.2020 14:18
13.06.2020 Stanles Pinsk - Meliorator Zhitkovichi Stanles Pinsk +0.25 handicap 1,69
3 +2,07
2006131927 13.06.2020 21:27
07.06.2020 Minsk FK W - Neman W Minsk FK W -1.0 handicap 1,33
3 +0,99
2006160947 16.06.2020 11:47
19.06.2020 Slutsk - Neman 1X 1,67
3 -3,00
2006160955 16.06.2020 11:55
20.06.2020 Dynamo Brest - Gorodeja Dynamo Brest -1.25 handicap 1,62
3 +1,86
2006160956 16.06.2020 11:56
21.06.2020 Belshina - BATE BATE -1.25 handicap 1,59
3 +1,77
2006160956 16.06.2020 11:56
21.06.2020 Shakhtyor Soligorsk - Rukh Brest Shakhtyor Soligorsk -1.25 handicap 1,82
3 -3,00
2006161938 16.06.2020 21:38
17.06.2020 Rio Ave - Benfica 2 1,73
3 +2,19
2006171553 17.06.2020 17:53
18.06.2020 Osasuna - Atl. Madrid Atl. Madrid -0.25 handicap 1,60
3 +1,80
2006181926 18.06.2020 21:26
19.06.2020 Real Madrid - Valencia Under -3.5 gólov 1,75
3 +2,25
2006191116 19.06.2020 13:16
21.06.2020 Orsha - Krumkachy 2 1,82
3 +2,46
2006191237 19.06.2020 14:37
19.06.2020 Belarus U19 W - Minsk FK W Minsk FK W -5.0 handicap 1,44
3 0,00
2006191321 19.06.2020 15:21
19.06.2020 Sochi - Rostov Sochi -3.25 handicap 1,80
3 +2,40
2006211132 21.06.2020 13:32
21.06.2020 Orsha - Krumkachy Krumkachy -0.75 handicap 2,13
3 +3,39
2006221129 22.06.2020 13:29
28.06.2020 Zhodino - Vitebsk 1 bez remízy 1,63
3 +1,89
2006221130 22.06.2020 13:30
27.06.2020 FC Minsk - Shaktyor Soligorsk 2 1,48
3 -3,00
2006250833 25.06.2020 10:33
25.06.2020 Naftan - Mikashevichi 1 1,72
3 +2,16
2006261925 26.06.2020 21:25
27.06.2020 Ostrovets - Meliorator Zhitkovichi 1 bez remizy 1,85
3 -3,00
2006270922 27.06.2020 11:22
27.06.2020 Molodechno - Ivatsevichi 1 1,37
3 +1,11
2006271105 27.06.2020 13:05
27.06.2020 Dynamo Moscow - CSKA Moscow 2 bez remízy 1,53
3 0,00
2006271106 27.06.2020 13:06
27.06.2020 FK Rostov - Arsenal Tula 2 bez remízy 1,75
3 -3,00
2006290822 29.06.2020 10:22
29.06.2020 Minsk 2 - Soligorsk 2 1 bez remízy 1,50
3 +1,50
2006301200 30.06.2020 14:00
03.07.2020 Smolevichi - Dynamo Brest Dynamo Brest -1.0 handicap 1,74
3 -3,00
2007011856 01.07.2020 20:56
04.07.2020 Neman - Isloch Isloch +0.25 handicap 1,82
3 -3,00
2007021607 02.07.2020 18:07
03.07.2020 Smolevichi - Dynamo Brest Smolevichi +1.0 handicap 1,58
3 +1,74
2007022022 02.07.2020 22:22
04.07.2020 BATE - Energetik-BGU BATE -1.0 handicap 1,70
3 -3,00
2007030815 03.07.2020 10:15
03.07.2020 Lviv - Vorskla Poltava Lviv -1.0 handicap 1,71
3 -3,00
2007030816 03.07.2020 10:16
04.07.2020 Smorgon - Lokomotiv Gomel X2 1,67
3 +2,01
2007031118 03.07.2020 13:18
04.07.2020 Oshmyany - FC Gomel 2 1,40
4 -4,00
2007031446 03.07.2020 16:46
04.07.2020 Ivatsevichi - Stanles Pinsk 2 1,39
3 +1,17
2007031446 03.07.2020 16:46
04.07.2020 Brest Malorita - Pershiy Region 1 1,51
3 +1,53
2007031447 03.07.2020 16:47
04.07.2020 SMIavtotrans - Zhlobin 1 1,61
3 +1,83
2007032212 04.07.2020 00:12
04.07.2020 Dnepr Mogilev - Petrikov 1 2,00
3 +3,00
2007041008 04.07.2020 12:08
04.07.2020 Stolbsty - Molodechno Molodechno -1.0 handicap 1,53
3 +1,59
2007051003 05.07.2020 12:03
04.07.2020 Slonim - Krumkachy 2 1,49
3 -3,00
2007051005 05.07.2020 12:05
05.07.2020 Zhodino - Shakhtyor Soligorsk 2 1,65
3 +1,95
2007081330 08.07.2020 15:30
10.07.2020 Sachter Soligorsk 2 - FK Gorodeja 2 Sachter Soligorsk 2 -2.0 handicap 1,74
3 +2,22
2007091211 09.07.2020 14:11
11.07.2020 BATE - Slavia Mozyr BATE -1.0 handicap 1,72
3 -3,00
2007091212 09.07.2020 14:12
12.07.2020 Vitebsk - Neman Vitebsk +0.25 handicap 1,66
3 +0,99
2007091737 09.07.2020 19:37
10.07.2020 Smolevichi - Isloch Isloch -0.75 handicap 1,74
3 -3,00
2007091738 09.07.2020 19:38
11.07.2020 Shakhtyor Soligorsk - Gorodeja Shakhtyor Soligorsk -1.25 handicap 1,67
3 +2,01
2007101641 10.07.2020 18:41
11.07.2020 Petrikov - Osipovichi 1 1,41
3 -3,00
2007110848 11.07.2020 10:48
11.07.2020 BGU Minsk - Molodechno Molodechno -1.25 handicap 1,45
3 +1,35
2007111337 11.07.2020 15:37
11.07.2020 FC Gomel - Mikashevichi FC Gomel -1.5 handicap 1,69
3 -3,00
2007121053 12.07.2020 12:53
12.07.2020 Din. Minsk - FC Minsk under -3.0 1,62
3 +1,86
2007121055 12.07.2020 12:55
12.07.2020 Krasnodar - Ural Krasnodar -1.0 handicap 1,83
3 +2,49
2007141228 14.07.2020 14:28
18.07.2020 Vitebsk - Smolevichi 1 1,82
3 +2,46
2007141229 14.07.2020 14:29
18.07.2020 Rukh Brest - BATE 2 1,82
3 +2,46
2007161708 16.07.2020 19:08
18.07.2020 Neman 2 - Sachter Soligorsk 2 X2 2,00
3 +3,00
2007180648 18.07.2020 08:48
19.07.2020 FC Minsk - Energetik-BGU 1X 1,70
3 +2,10
2007180650 18.07.2020 08:50
18.07.2020 Smorgon - Arsenal Dzyarzhyns Under -3.0 1,47
3 +1,41
2007200926 20.07.2020 11:26
26.07.2020 BATE - FC Minsk BATE -1.0 handicap 1,59
3 +1,77
2007220859 22.07.2020 10:59
22.07.2020 FC Gomel - Arsenal Dzyarzhynsk FC Gomel -1.0 handicap 1,60
3 -3,00
2007220911 22.07.2020 11:11
22.07.2020 Krasnodar - Akhmat Grozny Krasnodar -1.0 handicap 1,72
3 +2,16
2007241158 24.07.2020 13:58
25.07.2020 Isloch - Dynamo Brest 1X 1,72
3 +2,16
2007251146 25.07.2020 13:46
25.07.2020 Din. Minsk - Gorodeja Din. Minsk -1.0 handicap 1,66
3 0,00
2007270956 27.07.2020 11:56
31.07.2020 Dynamo Brest - Vitebsk Vitebsk +1.0 handicap 1,66
3 0,00
2007270957 27.07.2020 11:57
02.08.2020 Zhodino - BATE 2 1,79
3 -3,00
2007270957 27.07.2020 11:57
01.08.2020 Neman - Din. Minsk 2 SBR 1,75
3 -3,00
2008010714 01.08.2020 09:14
01.08.2020 Minsk 2 - Rukh Brest 2 1 1,75
3 +2,25
2008011029 01.08.2020 12:29
01.08.2020 Osipovichi - Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev -1.25 handicap 1,57
3 +1,71
2008011030 01.08.2020 12:30
01.08.2020 Kronon Stolbtsy - Ostrovets 2 1,54
3 +1,62
2008011224 01.08.2020 14:24
01.08.2020 Smolevichi - Belshina 2 SBR 2,02
4 +4,08
2008030957 03.08.2020 11:57
06.08.2020 Shakhtyor Soligorsk - Dynamo Brest Dynamo Brest -1.75 handicap 1,57
3 +1,71
2008030958 03.08.2020 11:58
06.08.2020 Belshina - Slutsk 1 SBR 1,83
3 +2,49
2008060739 06.08.2020 09:39
08.08.2020 BATE - Gorodeja Obaja dajú gól - NIE 1,58
3 +1,74
2008061143 06.08.2020 13:43
06.08.2020 Vitebsk 2 - Isloch 2 Isloch 2 -0.25 handicap 1,78
3 +2,34
2008061228 06.08.2020 14:28
07.08.2020 Din. Minsk - Smolevichi Din. Minsk -2.0 handicap 1,85
3 0,00
2008061343 06.08.2020 15:43
07.08.2020 Energetik-BGU 2 - Neman 2 1 SBR 1,80
3 -3,00
2008081219 08.08.2020 14:19
08.08.2020 Energetik-BGU - Neman Energetik-BGU +0.75 handicap 1,65
3 +1,95
powered by
NodeJS
© 2014-2020 Všetky práva vyhradené.